Jak poradzić sobie ze zmarszczkami ?

napisał/a: orszulka19 2013-10-18 17:05
Ja pierwsze zmarszczki zauważyłam u siebie rok temu - były to niewielkie bruzdy wokół oczu i ust. Postanowiłam z nimi walczyć.
Za namową koleżanki sprawiłam sobie profesjonalny krem do twarzy ;) Drogocenny krem na dzień L'Occitane. Również musicie go wypróbować. Jest świetny. Zmarszczki praktycznie znikły - tak jakby ich nigdy nie było co wprawiło mnie w niemałe zdziwienie - pozytywne oczywiście. Tak dobrze nawilża cerę.
napisał/a: EcoBlik 2013-10-21 13:43
W walce ze zmarszczkami warto wzbogacić dietę o kaszę jaglaną - jako jeden z nielicznych produktów zawiera spore ilości krzemionki, które poprawiają kondycję skóry - wzmacniają i ujędrniają.
aleksia1
napisał/a: aleksia1 2014-04-08 20:16
Ja zrobiłam sobie 3mc kuracje takim kosmetykiem http://www.kolagennaturalny.com.pl/kolagen-naturalny-platinum-50-ml Sama już szczerze mówiąc miałam dosyc wszystkich kremów, które super są tylko z nazwy więc przeszłam nataki żel i ten naprawde zadziałała.
napisał/a: denicler 2014-04-13 22:52
Szybko ze zmarszczkami to można sobie tylko botoksem poradzić... ale tego nie polecam, zdecydowanie.
Bardzo dobre przeciwko zmarszczkom działają serum ACtive Lifting Prestige Cosmetics, a na wygładzenie dłoni rękawiczki Exclusive Spa dla dłoni - oba kosmetyki są polskiej firmy Świt Pharma.
gasiorek
napisał/a: gasiorek 2014-04-18 22:08
Czytam ten wątek i zastanawiam się ile można wydać na kremy. Gdy piszecie o tych z wyższych półek, to myślę, że lepiej zastanowić się nad jakimś zabiegiem high tech w klinice medycyny estetycznej. Cenowo wyjdzie podobnie a efekt będzie znacznie lepszy, bo kremy z definicji nie przenikają przez skórę i w związku z tym nie są w stanie odbudować nadwątlonej czasem struktury kolagenu i elastyny w skórze. Zabiegi takie jak mezoterapia czy RF pobudzają głębokie warstwy skóry do regeneracji i dopiero w efekcie ich działania widać efekt wygładzonych zmarszczek. Zobaczcie na LadyTime.pl jakie są ceny zabiegów high tech w waszej okolicy: http://ladytime.pl/warszawa/miejsca/medycyna-i-stomatologia/dermatologia-estetyczna/usuwanie-zmarszczek
napisał/a: mariusz75 2014-05-21 03:46
u mnie działa dr Irena Eris - świetne kremy.
napisał/a: ewamama 2014-05-29 18:34
To i ja dodam coś od siebie. Jak dla mnie absolutny hit to http://www.dermvita.pl/. PRzy dłuższym stosowaniu potrafi zdziałać cuda. Poza tym patrząc na ceny dobrych kremów przeciwzmarszczkowych, Dermvita jest w miarę przystepna cenowo.
napisał/a: ula_kc 2014-06-04 11:47
U mnie zmarszczki mimiczne zauważyłam już po skończeniu 26 roku życia.W tej chwili mam trochę po 30 i muszę stosować kremy i substancje zapobiegające powstawaniu zmarszczek. Moja kosmetyczka poradziła mi łykanie naturalnych tabletek z kolagenem z ryb morskich pure collagen z Noble Medica i mimo że dopiero łykam je od 2 miesięcy widzę różnicę .Spłyciły mi się zmarszczki mimiczne i kurze łapki.Zoaczymy jak to będzie za pół roku ale narazie jestem zadowlona i polecam.
napisał/a: malinowaj 2014-06-24 12:10
Ja przetestowałam sporo kremów w tym Vichy i Dr Irena Eris - wielkich efektów nie zauważyłam. Dlatego szczerze rozważam jakiś sensowny zabieg.
napisał/a: bogusia30 2014-07-20 11:55
Warto stosować różne środki, które opóźniają pojawianie się zmarszczek, ale przede wszystkim to trzeba akceptować siebie. Wtedy kolejna zmarszczka z całą pewnością nie będzie dramatem
napisał/a: sandra56 2014-08-04 13:39
Jeśli chodzi o zabiegi to ja mogę polecić mezoterapie igłową. Wykupiłam sobie w tamtym roku w warszawskiej la perli promocje 20 za10 .chodziło o to ze płacąc 10 tys.dostałam łącznie 20 tys na wykorzystanie na dowolne zabegi u nich. w ramach tej sumy oprócz mezoterapi zrobiłam też zabiegi na ciało masaże i kilka zabiegów ujędrniających i wyszczuplających ect i mogłam bez kompleksów pokazać się w te wakacje na plaży , powiększyłąm sobie też usta. Naprawde super!!!!!
napisał/a: halina53 2014-09-17 18:00
Ktoś kiedyś powiedział "nie pomoże puder, róż, kiedy gęba stara już". I to prawda, na szczęście mamy teraz większe możliwości, niż nasze mamy. Zanim sięgnęłam po te "lepsze" kremiki, posłuchałam rady i poszłam do kosmetyczki a potem do kosmetologa. Kilka zabiegów oczyszczających i nawilżających powtarzanych co jaki czas dało świetne efekty. Teraz stosuję sera i kremy Ives Rocher, są niezłe, a mam cerę naczynkową, czyli niedogodzoną. Teraz wiem, że w pewnym wieku same kremy nie wystarczą. Halszka.