Jak poradzić sobie ze zmarszczkami ?

napisał/a: blondyneczka_83 2010-11-29 16:11
szarotka napisal(a):Agaluk ja nie pisałam że kremy DCL zlikwidują duże zmarszczki, bo tego żaden krem nie potrafi. Rozmawiamy tu raczej o zapobieganiu i zmniejszaniu drobnych zmarszczek, a w tym preparaty DCL mają niezłe rezultaty. Skin Renewal Complex nie używałam, ale za to Peptide Plus Eye Cream, z wyciągiem z arniki– zlikwidował mi opuchnięcia i cienie pod oczami (on też likwiduje drobne zmarszczki). Wiele tych preparatów jest uzupełnieniem zabiegów u kosmetyczki, czy dermatologa np. Post-Peel Quick Recovery – stosuje się po wstrzykiwaniach, wypełnianiach i mikrodermabrazji. Poza tym poprawa kolorytu skóry, rozjaśnienie też wpływa na to że skóra wydaję się młodsza. A jak sama pisałaś te kosmetyki radzą sobie także z drobnymi i widocznymi zmarszczkami, to jak na kremy moim zdaniem bardzo dużo.
A tak ogólnie o zmarszczkach to głównym sprawcą starzenia skóry jest słońce i najważniejsze co możemy zrobić żeby temu zapobiec jest codzienne stosowanie dobrego kremu z filtrem.



Krem pod oczy o którym wspominasz stosowałam i wybrał czy też doradził mi go w sumie dermatolog. Pamiętam jak poszłam zdesperowana popytać o mezoterapie igłową, aby zlikwidować te podkowy pod oczami, a on mi powiedział, abym najpierw wypróbowała ten krem, a jak nie pomoże to wtedy zrobimy zabieg. Po 2-3 tygodniach regularnego stosowania "oczy" zaczęły wyglądać odrobinę lepiej, tak więc odwlekałam wykonanie zabiegu. Dodam, że krem świetnie podzialał na moje zmarszczki mimiczne w okolicach oczu. Ogólnie jestem bardzo zadowolona... szkoda tylko, że on do tanich nie należy :(
napisał/a: megggi3 2012-09-24 23:50
W kwestii zmarszczek to mogę polecić linię Siquens renovation. Sama stosuję i obserwuję, znaczna poprawę. Zmarszczki w okolicach oka widocznie się spłyciły. Myślałam o botoksie, ale to jest bardzo kosztowne…
napisał/a: olcia2251 2013-03-09 15:00
Dobrym rozwiązaniem na zmarszczki jest proszek perłowy. Od lat jest stosowany w medycynie chińskiej. Ma właściwości odmładzające i odżywcze. Ja od jakiegoś czasu po prostu dodaję proszek do kremu. Widać znaczną poprawę. Skóra jest promienna, świeża, zmarszczki wygładzone. Polecam wszystkim, którzy wolą naturalne sposoby odmładzające. Można go kupić na Allegro wpisując Pearl Powder.
napisał/a: pieguska1 2013-05-04 10:53
Musze kiedyś spróbować ten proszek perłowy. Trochę o nim poczytałam i może być ok. Ja jestem zadowolona z tabletek relastan. Odkąd je biorę to znacznie poprawiła mi się skóra. Zmarszczki się spłyciły i mam taką nawilżoną i jędrną twarz. Dużo pracuję i jestem wiecznie zmęczona więc jak ludzie wokół mnie zauważyli poprawę to znaczy, że tabletki są skuteczne. Na razie z nich nie zrezygnuje i nie zamienię na coś innego
napisał/a: nicponiczka 2013-05-26 14:20
dla mnie dobry jest krem nawilżający erisa i oliwa z oliwek pod oczy (lub pestek winogron), ciało smaruję po kąpieli zawsze oliwką emolium lub bambino, a najlepszy jest suplement relastan, bo po 2 miesiącach moja skóra była świetnie nawilżona i bardzo mi się wygładziły zmarszczki na czole i "mordka", wiecie, te zmarszczki przy ustach, nie wiem jak je nazwać zauważyłam też, że podkład mi się lepiej trzyma na twarzy i nie spływa po całym dniu, jak dla mnie ten relastan jest dobrą inwestycją, zresztą poleciła mi go sąsiadka, jak jej zapytałam jakiego kremu używa, bo dobrze wygląda, a ma piątkę!!!! dzieci :-O
aleksia1
napisał/a: aleksia1 2013-06-15 19:24
Ja zrobiłam sobie 3mc kuracje takim suplementem http://kosmetolog.sklep.pl/category/147246/kolagen-naturalny.html Sama już szczerze mówiąc miałam dosyc wszystkich kremów, które super są tylko z nazwy więc przeszłam na taka suplementacje i ta naprawde zadziałała.
napisał/a: rabunia89 2013-06-18 11:44
Moja mama kupiła właśnie energizujący krem hialuronowy HB. Na opakowaniu piszą, że jest to świetna kuracja przeciwzmarszczkowa. Używał ktoś tego produktu?
napisał/a: annat1 2013-06-24 22:35
Dermika ma dobre kosmetyki dla dojrzałej skóry. Obecnie używam mesotherapist - kremu liftingującego na dzień tej marki. W składzie jest m.in kwas hialuronowy, a warto zwrócić uwagę na to, żeby taki składnik w naszym kremie się znalazł. Myślę, że dobry krem p/zmarszczkowy sprawdzonej marki to już ogromny krok do sukcesu. Mi się udało znaleźć krem w sam raz dla mnie i mocno się do tego przywiązałam.
napisał/a: ruruszka 2013-07-07 06:51
W walce ze zmarszczkami podstawą jest witamina E - zarówno w kosmetykach jak i diecie. To ona zwana jest powszechnie "witaminą młodości" i nie bez powodu :) Z "domowych kosmetyków" polecam olej rzepakowy, który można stosować nie tylko doustnie, ale też zamiast np. płynu do demakijażu, podstawy peelingów czy nawet zamiast kremów.
napisał/a: Pola000 2013-07-10 13:23
Ja słyszałam, że na zmarszczki genialnie działa zabieg Angel System :) rozmawiałam już na ten temat z lekarzem ponieważ mam dosyć głębokie zmarszczki w okolicy ust. Powiedział, że efekt widać już po pierwszym zabiegu. Stosowałam wiele kremów tańszych i droższych, ale niestety nie pomogły :( może któraś z Was już była na takim zabiegu i może powiedzieć coś więcej?
napisał/a: melisska 2013-07-16 14:47
A co powiecie na zabiegi ze ślimaków:) ? oto i one: http://goo.gl/Nmigc pijawki to od dawna niektórzy używają i inne paskudztwo ale ślimaki :) ?
napisał/a: lenka.operat 2013-10-18 10:33
Witajcie

Ja mam juz dosyć swoich zmarszczek.Do tej pory a mam 35 lat używałam kremu receptury mojej mamy.4 lub 5 składników w odpowiednich proporcjach,same witaminy .... Wydaje mi się, że powinnam zacząć używać jakiegoś profesjonalnego kosmetyku.
Możecie dziewczyny coś polecić????