Jak poradzić sobie ze zmarszczkami ?

napisał/a: piotrosiama 2010-08-01 18:31
Ja chyba też choć staram się wspomagać dobrymi kremami i maseczkami.
napisał/a: kas79 2010-08-02 19:16
wiadomo,ze po stosowaniu kremów skóra będzie gładsza itd. ale ze zmarszczkami to głębsza sprawa. teraz niby nic nie widac,a później nagle zmarszczki zaczną się pojawaic.
ja biorę oprócz krremu,tabletki agelimit, moja kosmetyczka bardzo poleca taką kuracje. gdyż cera jest ładna, gładka i przyjemna,a zarazem jest coś co sprawia,że od wewnątrz jest 'młodsza'
napisał/a: Ania_45 2010-08-04 20:56
Stosowanie kremów oczywiście znacznie poprawia jakość skóry i powoduje iż wygląda ona lepiej :) jednak nigdy nie zatrzymają one całkowicie pojawiania się zmarszczek, co oczywiście nie umniejsza zasług kremów które powodują iż wyglądamy lepiej. Viki :) wiadomo że wiele zależy od genetyki :) moja skóra jest dość kiepskiej jakości (niestety :( ) więć zdecydowałam się na krem, w moim wypadku Synactive 40+ i jestem zadowolona, bo mam ładniejszą skórę niż wcześniej. Niektórzy nie muszą jednak stosować kremów i mają ładną skórę bez większych zmarszczek, a innym nic nie pomaga.
napisał/a: piotrosiama 2010-08-04 21:00
No to dobrze że udało Ci się dobrać odpowiedni krem. Sama po sobie coś wiem na ten temat bo wprawdzie nie mogę narzekać na swoją cerę ale jestem straszną alergiczką.
napisał/a: kas79 2010-08-05 14:54
hmm skoro jesteś alergiczką to może spróbuj z tymi tabletkami agelimit, może łatwiej będzie Ci dobrać odpowiedni krem, może skóra będzie bardziej 'dostępna' na kremy
napisał/a: piotrosiama 2010-08-05 15:06
Dzięki za podpowiedź - stosuję teraz kosmetyki z serii AA i sprawdzają się na moje problemy.
napisał/a: magdaaGdynia 2010-08-20 13:33
Ja osobiście oprócz kremu (z Dermiki) stosuję tabletki wspomagające działanie kremu. Krem działa na zewnętrzne warstwy skóry, a tabletki na "od środka" Takie kompleksowe działanie daje o wiele lepsze efekty niż podczas stosowania samego kremu. Zmarszczki są bardziej wygładzone i płytsze, a skóra jędrna. Polecam takie połączenie, zwłaszcza, że cenowo wychodzi to całkiem przystępnie :)
napisał/a: piotrosiama 2010-08-20 13:49
Też lubię Dermikę - stosowałam w ub roku a teraz kremy z serii AA. Myślę że niedługo przerzucę się na kremy dr Eris bo nie powinno się w nieskończoność stosować jednego.
A może podpowiecie mi jeszcze jakiś inny dla alergika.
napisał/a: magdaaGdynia 2010-08-22 10:47
Niestety nie wiem ktore kremy sa dobre dla alergikow. Teraz uzywam Dermiki, a wczesniej stosowalam Vichy. Poki co nie planuje zadnych zmian bo jestem zadowolona z zestawu krem+ tabletki.
aleksia1
napisał/a: aleksia1 2010-09-02 11:14
Dziewczyny bardzo Wam w takim razie zazdroszczę tego,że udało się Wam dobrac ten najlepszy krem.Ja nie mam takiego szcześcia.Byc moze jak piszecie to jest wina genów,stresującego trybu życia...
napisał/a: jmichalska 2010-09-24 14:28
Ja polecam masaże i zabiegi kosmetyczne. Nieinwazyjne, a naprawdę pomagają. Na stronie fastdeal jest teraz dostępny rabat do warszawskiego salonu Lados, warto wypróbowac. Tak naprawdę to każda kobieta ma inną skórę, więc trudno jest przewidziec, co akurat tej a tej pomoże. Ale, moim zdaniem przed ostatecznym krokiem - operacje czy botoks, warto spróbowac mniej niebezpieczne metody. Masaże, kremy czy zabiegi.
napisał/a: msiergiej 2010-10-14 11:35
Może warto było by wypróbować jakieś suplementy diety? Powierzchowne działania kremu mogą nie wystarczyć jeśli w takim wieku masz już takie problemy z cerą. Poleciła bym ci np Collagen By-Health. W składzie ma kolagen. witaminy C i E no i ekstrakty z pestek winogron. Moja skóra jest po tym preparacie gładka i nawilżona, praktycznie w ogóle już nie stosuje kremów nawilżających. Próbowałam preparatów typu Skrzypowita ale okazały się tanim picem na wodę. Collagen nie tylko działa pozytywnie na zmarszczki ale na całą strukturę skóry wiec nawet na cellulit i rozstępy. Jeśli chcesz to taki produkt można kupić na stornie firmy Noblehealth. Produkty z kolagenem są zazwyczaj bardzo drogie w związku ze swoją skutecznością. Ten jest najtańszy na rynku jaki udało mi się znaleźć.