Jak poradzić sobie ze zmarszczkami ?

napisał/a: buzek 2017-01-02 10:33
Jakiś czas temu równiez szukałam jakiegoś dobrego serum na zmarszczki i takim sposobem odkryłam włąśnie serum Richevon
Serum to:
- nie podrażnia a nawet koi podrażnienia typu przesuszona i zaczerwieniona skóra,
- świetnie nawilża ale nie przetłuszcza skóry – sprawdza się pod makijaż, Stosuję czasami bez kremu
- szybko się wchłania,
- nie powoduje zapchania skóry i wyprysków a te które czasem się pojawiają szybciej się goją,
- dłużej stosowany pięknie wyrównuje koloryt skóry,
- działanie przeciwzmarszczkowe też jest – zmarszczek nie miałam i dalej nie ma;)
napisał/a: Siatkareczka 2017-01-02 18:20
dobry kosmetyk to podstawa, ja już od dawna czytam jak wszyscy szturmują informacji, że należy korzystać tylko z dermokosmetyków, bo nie zawierają tyle chemii ile drogeryjne kosmetyki, zawierające masę uczulających naszą skórę parabenów.
napisał/a: Marcela111 2017-02-16 22:28
Dajcie spokoj z skalpelami i innymi zabiegami. Ja bym sie bala cos takiego sobie zrobic... Wiadomo, ze walka ze zmarszczkami to troche metoda prob i bledow, bo kazda z nas jest inna, ale znalazlam cos z czego ja i wiekszosc moich kolezanek jest zadowolona :) Biologiczny kolegen morski :) CUDO! :) Zmarszczki, blizny, pory, przebarwiania? Nic mu nie straszne :) Taki kolagen kupuje online w Sekret Piekna, z pewnoscia jest dobrej jakosci i fajnej cenie i wystarcza na naprawde dlugo :)
napisał/a: Siatkareczka 2017-02-19 11:22
a może jakiś mało inwazyjny zabieg na twarz, ja widziałam że w Lux Medzie maja promocje na zabiegi na twarz, może warto sprawdzić ofertę.
napisał/a: buzek 2017-03-16 12:50
Niby tak. Ale te mniej inwazyjne zabiegi to mało co dają. Byłalm raz na takim zabiegu nawilżającym i powiem ,ze praktycznie nie widziałam efektów . Znaczy się skóra była ładna od razu po zabiegu. Taka wygładzona. Jednak spodziewałabym się czegoś więcej :)
Ogólnie o wiele lepsze efekty miałam używając wspomnianego serum Richevon przez dłuższy czas.
Pozdrawiam.
napisał/a: Szpital_Pulsmed 2017-03-27 18:52
Zmarszczki zlikwidować można za pomocą nowej technologii liftingu bezoperacyjnego, która polega na wszczepieniu, pod skórę, rozpuszczalnych nici. Są one wykonane z materiału, który wchłania się w ciągu ok. 6 miesięcy po wstrzyknięciu.
napisał/a: Siatkareczka 2017-03-30 12:22
ja robiłam sobie wygładzanie zmarszczek w Profemedzie, zdecydowałam się na zabieg u nich ponieważ mieli najlepszą cenę no i poczytałam sobie opinie o jakości ich usług, no i okazało się że mają dobre opinie to poszłam i jestem zadowolona z efektów.
napisał/a: whogot 2017-04-12 14:14
A ja korzystam z medycyny estetycznej i nie wstydzę się tego :)
usuwanie zmarszczek to normalna sprawa - żadne kremy nie dadzą takiego efektu
polecam http://studioelix.pl/ w Warszawie ;)
keramed_wroc
napisał/a: keramed_wroc 2017-04-20 17:09
Polecam zabiegi przy użyciu fali ultradźwiękowej, o wysokiej energii, która skupiona jest na precyzyjnie punktowanym obszarze. Dzięki temu prowadzi do skrócenia i skręcenia włókien kolagenu, co zwiększa napięcie i pogrubienie skóry. Dlatego wykorzystywana jest nie tylko do liftingu szyi i twarzy, ale także do poprawy wyglądu całego ciała.
napisał/a: tatiana88 2017-07-31 20:11
Ale jest teraz bardzo fajna maseczka hydrożelowa z efektem mikroprądów pochodzących ze smartfona , a dokładniej mówię tutaj o Playskin . w zestawie dostaje sie 5 maseczek i kabel do smartfona .
napisał/a: froszka 2017-08-03 09:58
Jest wiele zabiegów anti-age, które pozwolą Ci uporać się ze zmarszczkami. Polecam na przykład SONOQUEEN, czyli bardzo skuteczny lifting bez skalpela wykorzystujący działanie fal dżwiękowych. Więcej na ten temat przeczytasz tutaj: https://www.laguel.pl/medycyna-estetyczna-sonoqueen