Jak poradzić sobie ze zmarszczkami ?

napisał/a: Siatkareczka 2016-04-29 22:40
ja z kolei przerzuiałąm się na dermokosmetyki, nacytałam się, że są dużo lepsze, mam oeparol ten z wiesiołkiem, bardzo jestem zadowolona. ma naturalny skąłd a kosztuje grosze.
Migusia
napisał/a: Migusia 2016-05-01 17:31
nie zawsze kremy pomagaja na zmarszczki. Sama osobiście jestem po zabiegu wstrzyknięcia botoxu. Efekt rewelacyjny. Warto dziewczyny. nie taki diabeł straszny. Polecam klinike Dermed w Łodzi i dr Dorotę Żukowską. Świetna chirurg plastyczna
napisał/a: Siatkareczka 2016-05-04 11:48
to kwestia indywidualna, ja np. nie poszłabym na zabieg, wolę zainwestować w dobry krem juz teraz kupuję kremy dobrze nawilżające z wiesiołkiem i mam nadzieję, że nie będe musiała sięgać po zabiegi z botoxu.
napisał/a: asiajoa 2016-05-23 22:03
A moim zdaniem same kremy nie pomogą ponieważ działąją tylko na zewnętrznej części skóry. Oczywiście są ważne, ale trzeba też działać od środka. Moim zdaniem warto iść do dobrego lekarza, który dobierze zabieg do wieku i rodzaju skóry. Tam gdzie ja chodzę są specjalne pakiety dobierane indywidualnie.
napisał/a: Siatkareczka 2016-05-24 17:04
a co myślisz w takim razie o suplementach, może warto w taki sposób uzupełniać braki w witaminach? ja biorę oeparol femina i poprawiła mi się skóra, a poza tym włosy wypadają mniej.
napisał/a: asiajoa 2016-05-29 21:05
Różne są zabiegi. Moim zdaniem nie można jednego polecić dla każdego, bo wszystko zależy od wieku, rodzaju zmarszczek itd. Ja osobiście robię botoks, co pół roku mniej więcej, mezoterapię podobnie. Miałam straszne cienie pod oczami, więc zrobiłam karboksterapię i jestem bardzo zadowolona. Oczy wyglądają na wypoczęte a cała twarz młodziej. Polecam wybrać się na konsultację na wszelkii wypadek. W przypadku karboksyterapii lepiej mieć ze dwa dni urlopu, bo u mnie były małe siniaki. Ja robiłam zabieg w centrum Viva-Derm.
napisał/a: Siatkareczka 2016-05-30 14:34
ja nie jestem zwolenniczką botoxu, wolę nawilżać skórę kremami, teraz mam oeparol hydrosence, kosztował niewiele ale dobrze nawilża, a kosmetyczka powiedziała żeby wcale nie sugerować się ceną kremu tylko jego jakością.
napisał/a: asiajoa 2016-06-22 22:18
Ja polecam Linerase. Świetnie napina skórę, rozjaśnia przebarwienia i regeneruje. Naprawdę działa i nie powoduje, że wygląda się sztucznie. Polecam, naprawdę. Same kremy to trochę mało, żeby zatrzymać młodość. Nie wnikną tak głęboko jak taki preparat. Robiłam swój zabieg w Viva Derm - bardzo dobra klinika, polecam.
napisał/a: Siatkareczka 2016-06-23 14:23
ja mam oeparol hydrosence i jestem bardzo zadowolona z jakości działania kremu. dobrze nawilża, daje dodatkową warstwę ochornną i jest tani. jak dla mnie bardzo skuteczne nawilżanie.
napisał/a: luxLife 2016-07-27 13:57
Powstawanie zmarszczek to efekt albo zmęczenia skóry albo uwarunkowane jest to wiekiem, gdyż w obu przypadkach organizm produkuje zbyt mało komórek elastyny oraz kolagenu. Proponuje któryś z zabiegów medycyny estetycznej, np. któryś stąd: http://www.qclinique.pl/ zarówno dla młodszych i starszych osób.
napisał/a: ja_poziomka 2016-07-27 21:27
Chyba mam coś nie tak z tą twarzą, dużo czytałam o takiej marce jak It's Skin. To koreańskie kosmetyki, można kupić w sklepie Beautikon. Któraś może stosowała? Czytałam też sekrety koreanek na ładną skórę. Może coś jes na rzeczy. Próbowałyście może?
napisał/a: tatiana88 2016-07-28 11:10
generalnie ze zmarszczkami można sobie poradzić poprzez stosowanie po prostu odpowiednich kremów . Co do kosmetyków it`s skin to ja stosowałam. Z tym ,ze ja używałam nie na zmarszczki ( jestem jeszcze mloda ;) ) lecz na oczyszczanie twarzy . z zielona herbatą taką piankę . Bardzo dobra rzecz dla osób z tłustą cerą . Z tym ,ze ja zanim kupiłam tutaj beautikonie , to najpierw kumpela pożyczyła mi książke sekrety urody koreanek . I tak się zaczęło ;)a pote poł wypłaty zostawilam wtym sklepie :P