Jak polepszyć siłę wytrysku

napisał/a: wojtekrs 2016-10-27 10:11
wITAM. Zacznę od tego,że jestem po 40stce. Nigdy w zasadzie nie miałem większych problemów z potencją ani z seksem. Jednak od jakiegoś czasu zmienił mi sie sposób wytrysku. Po pierwsze jest gęstszy oraz sperma wypływa z o wiele mniejszym strumieniem. Po drugie mam coraz wieksze problemy z osiągnięciem satysfakcji. Zdarza sie również, że penis opada w trakcie aby potem pod wpływem stymulaci wrócić do poporzedniego stanu.Co robić ?
napisał/a: tamisia 2016-11-07 08:19
Czy próbowałeś środków z L arginina? Działanie jej zwieksza produkcję azotu i tym samym dobrze działa na mięśniówkę organizmu. Polepsza erekcję, zwiększa produkcję spermy oraz polepsza się siła wytrysku

Środki, które maja jej spore stężenie to: cum on, eromen, potency therapy
napisał/a: jan.k 2016-11-07 13:41
Potwierdzam, Arganina nie jest tak mocna jak sildenafil występujący w niebieskich tabletkach na V, ale nie daje przy tym takich efektów ubocznych. Efektywność może nie jest taka jak w przypadku sildenafilu, ale dla kogoś kto ma lekkie zaburzenia erekcji spokojnie wystarczy.
napisał/a: wojtekrs 2016-11-08 11:03
Dziękuję za odpowiedź. Rozumiem,ze po tym środku nie wystepuje cos takiego jak zespół uzależnienia?
napisał/a: jan.k 2016-11-10 12:42
Nie, nic z tych rzeczy.
napisał/a: znachorka23 2017-01-29 13:48
popracuj nad mieśniami kegla