Jak obkurczyć trzeciego migdała?

napisał/a: mama Ignasia 2015-06-01 14:56
srebro koloidalne mam w domu,spróbować mogę....
lympho... może być 3 razy dziennie po 10 kropli, ma być w miarę pół godziny przed posiłkiem, tak?
Peter napisal(a):Owszem, ja mogę podać co innego, ale to może nie być praktycznie do realizacji. Niestety, żyjemy w Polsce.

często wyjeżdżam, mam dostęp do leków...mogę poprosić o Twoją propozycję?

ten zielony katar od wczoraj spędza mi sen z powiek bo nauczona doświadczeniem wiem, że za kilka dni będzie zapalenie ucha...
napisał/a: Peter 2015-06-02 09:07
Jeśli tak, to napisze konkretnie. Ale to powinno być podawane w formie zastrzyków (tutaj sądzę następny problem). Inaczej efektywność jest słaba. To preparat Euphorbium compositum SN ampułki. Do nabycia w Niemczech bez recepty. Powinno się podawać 1 amp co 3 dni przez okres miesiąca. Jak pani to szybko zrealizuje, to zapalenia ucha za kilka dni nie będzie. I problemów z przerostem migdałków też.
napisał/a: mama Ignasia 2015-06-02 09:42
Peter
rozumiem, że dostępne w Polsce krople to inna bajka
rozumiem, ze w Niemczech dostanę opcję w ampułkach
mogę je podawać sama, w pupę....?
i rozumiem też, że mogę łączyć to z Preventiciem i pomimo pojawiającego się od dwóch dni zielonego kataru
poproszę o potwierdzenie
napisał/a: Peter 2015-06-02 15:06
Krople można co najwyżej traktować jako leczenie uzupełniające do powyższych zastrzyków. Tak, w Niemczech są dostępne w wolnej sprzedaży.
Co do zastrzyków wykonywanych własnoręcznie - jeśli posiadasz w tym kierunku odpowiednie przeszkolenie lub uprawnienia, to owszem, nie ma przeszkód. W przeciwnym razie odradzam. Szukać osoby kompetentnej.
Preventic może być łączony z tymi lekami. Jedynie w przypadku stosowania dodatkowo kropli nie podawać w tym samym czasie ze względu na obecność aloesu w Preventicu, który może inaktywować lek homeopatyczny w momencie podawania doustnego.
napisał/a: mama Ignasia 2015-06-02 17:24
Peter
ampułki mam, dotrą do mnie za tydzień, wcześniej nie mam możliwości
-odnośnie zastrzyków- nie potrafię
rozumiem,że mam załatwić pielęgniarkę- może moje pytanie nie trzyma poziomu, ale czy do homeopatii potrzeba jakiejś "innej, homeopatycznej pielęgniarki" czy taka klasyczna wystarczy?
- czy ampułki czymś się rozcieńcza ? czy po prostu prosto z ampułki do strzykawki i w pośladek? czy może w inną część ciała?
- i najważniejsze: Peter, powierzam Ci mój najcenniejszy skarb,nie powiem, ze się nie boję, ale....zaufam Ci.
napisał/a: Peter 2015-06-03 07:44
mama napisal(a):Peter
- i najważniejsze: Peter, powierzam Ci mój najcenniejszy skarb,nie powiem, ze się nie boję, ale....zaufam Ci.

Zdaję sobie z tego sprawę...
Te leki są najbezpieczniejsze z możliwych. Nie spotkałem się z takim przypadkiem i firma Heel też nie podaje przypadków skutków ubocznych w przypadku tego leku. Co do innych leków tej firmy - zdarzają się pewne skutki uboczne, ale przy podaniu dożylnym. Ta firma ma dobrze przebadane leki, działa praktycznie w całej Europie. Dla mnie godna zaufania.
Ampułki są gotowe do podania, przechowuje do 25 C. Podanie standardowe w mięsień pośladkowy. Dopuszcza się też podanie podskórne (np. ramię).
Szansa na obkurczenie migdałka oraz likwidację wysięku w uszach przy tych zastrzykach jest wysoka.
napisał/a: mama Ignasia 2015-06-03 11:11
dziękuję Peter
pozostaje czekać na te zastrzyki
za kilkanaście dni będę w Austrii, może na tamtym rynku jest coś wartego uwagi czego nie dostanę w Polsce...
pomyśl proszę
Ignasiowi do lewej dziurki wlewam póki co 3 razy dziennie srebro...
i czekam
napisał/a: Peter 2015-06-03 14:04
Nie ma nic lepszego. Jeśli chodzi o suplementy, to całkiem dobre są do dostania w Polsce. Preventic junior ma bardzo dobre notowania.
Zapewniam, że jeśli będzie zastosowana ta kuracja, to nie ma potrzeby nic innego.
napisał/a: mama Ignasia 2015-06-03 15:47
a jeszcze jedno Peter
włączyć krople Lymph.... mam w domu- 3 razy po 10 kropli?
nie będą "zawadzać" w zastrzykach ?
napisał/a: Peter 2015-06-08 11:03
Można dołączyć. Pomiędzy zastrzykami.
napisał/a: Anne80 2015-11-24 11:36
Dzień dobry,

Moje dziecko też ma przerost 3-ciego migdałka (90%), laryngolog nie chciał podjąć żadnego leczenia, tylko od razu zabieg.
Kupiłam wczoraj Thonsilan i będziemy próbować.

Mam pytania do rodziców, którzy prowadzili/prowadzą kurację obkurczenia migdałka u swoich dzieci:

1. Czy w trakcie podawania leków dzieci chodziły normalnie do przedszkola/szkoły? i jak złapały w czasie kuracji infekcję to czy migdałek im się znowu powiększył?

2. Czy oprócz Thonsilanu coś jeszcze podaliście

3. Czy Thonsilan może pomoć przy takim dużym (90%) migdałku

Dziękuje i pozdrawiam,
Anne
djfafa
napisał/a: djfafa 2015-11-24 11:45
1. Jakich leków? Pytasz o kurację Thonsilanem? Tak. Moja córka normalnie chodziła do przedszkola. Migdałek powiększa się głównie przy anginach, podczas innych infekcji nie jest to częste zjawisko.
2. Pytasz o "coś" na migdałki czy inne suplementy/leki?
3. Trudno powiedzieć, próbować można, jak nie pomoże, trzeba będzie go usunąć.