Jak napisać poprawnie?

napisał/a: delfin22 2011-03-20 14:21
Witam! Mam na imię Franek. Jestem chory na schizofrenie paranoidalną od ponad roku. Dwa razy byłem hospitalizowany.
Sporo ludzi tutaj zagląda. Może ktoś wie jak napisać poprawnie odwołanie w sprawie renty. Lekarz orzecznik wydał
orzeczenie o całkowitej niezdolności do pracy na dwa lata ale ZUS nie przyznał renty z powodu niespełnienia warunków.
Choroba nastąpiła po ukończeniu 18 -go roku życia, nie mam też przepracowanych 5 lat. Słyszałem, że można
napisać do prezesa ZUS wniosek o przyznanie renty w wyjątkowych okolicznościach. Nie wiem co mam robić. Jak żyć?
Może jest jakiś inny sposób aby uzyskać jakieś świadczenia, czy mam w ogóle szanse na jakieś świadczenia?
napisał/a: piotrosiama 2011-03-20 14:36
Witam - kliknij w google - ZUS odwołania od decyzji, ściągniesz sobie gotowy druk. Chyba tak będzie najprościej.
Pozdrawiam i życzę powodzenia w załatwieniu sprawy.
napisał/a: fahima 2011-03-25 17:03
delfin22 napisal(a):Witam! Mam na imię Franek. Jestem chory na schizofrenie paranoidalną od ponad roku. Dwa razy byłem hospitalizowany.
Sporo ludzi tutaj zagląda. Może ktoś wie jak napisać poprawnie odwołanie w sprawie renty. Lekarz orzecznik wydał
orzeczenie o całkowitej niezdolności do pracy na dwa lata ale ZUS nie przyznał renty z powodu niespełnienia warunków.
Choroba nastąpiła po ukończeniu 18 -go roku życia, nie mam też przepracowanych 5 lat. Słyszałem, że można
napisać do prezesa ZUS wniosek o przyznanie renty w wyjątkowych okolicznościach. Nie wiem co mam robić. Jak żyć?
Może jest jakiś inny sposób aby uzyskać jakieś świadczenia, czy mam w ogóle szanse na jakieś świadczenia?




5 lat to zalezy ile Ty masz lat jesli masz do 30 lat to trzeba miec chyba 3 lata przepracowane sprawdz na stronie ZUS