Jak najlepiej zdiagnozować HPV?

napisał/a: tennyson 2013-11-25 11:18
Witam. Czy ktoś może doradzić jakie testy może wykonać mężczyzna, żeby wykluczyć lub potwierdzić zakażenie HPV? Przeglądałem internet, ale tyle różnych badań znalazłem (krwi, własnoręczne pobieranie materiału szczoteczką itd.), a to w większości nie jest chyba tania impreza, więc chciałbym wybrać jedno konkretne.

Wciąż coś u mnie nie tak (drobne zmiany na żołądzi) po niezabezpieczonym przygodnym stosunku, a zrobiłem już badania na Kiłę, Chlamydię, HIV, Rzeżączkę (wymaz z cewki) i wszystko ujemne... Więc zdaje się, że zostały mi jeszcze Kłykciny...
napisał/a: Tom100 2015-01-19 03:03
Witaj!!!
Tego i tak nie wyleczysz niczym musisz wzmocnić organizm może sam usunie. Z wirusami jest niestety sytuacja beznadziejna bo nie ma lekarstw z tego co wiem to jest szczepionka ale tylko dla kobiet i nie wiem czy można ją stosować u kogoś już zakażonego trzeba by bylo poczytać jeszcze. A Badania to najlepiej chyba te przy HPV robić metodą PCR w ALAB-ie robią to sie dowiesz konkretnie jakiego masz wirusa.
napisał/a: tamisia 2015-01-19 15:13
Niech się wybierze na badanie. Zapłaci kilkadziesiąt zł ale będzie 100% pewnośc.