Jak dlugo po operacji mam siedziec w domu?

napisał/a: Lumaq 2006-12-11 23:37
W czwartek przeszedłem operacje przegrody nosowej w znieczulenu ogólnym. W piątek po południu zostałem wypisany ze szpitala. Czuje sie juz calkiem dobrze.Po jakim czasie moge powrocic do zycia codziennego. Nie mam na mysli cwiczen ani zadnego specjalnego wysilania sie. Chodzi mi o wychodzenie z domu, szkołe itp. Zapomnialem spytac sie o to lekarza w szpitalu. Bede wdzieczny za szybka odpowiedz.
napisał/a: Peter 2006-12-12 09:17
Zwykle po pobycie szpitalnym dają zwolnienie (dziwne, że nie otrzymałeś lub nie napisałeś). W zasadzie nie ma szczególnych przeciwskazań odnośnie wychodzenia na zewnątrz. Unikaj osób chorych, zakatarzonych itp.
napisał/a: Mirage02 2007-01-05 23:41
rowniez mam być poddana zabiegowi prostowania przegrody,ale jestem tym przerażona.Jak taki zabieg wygląda-przegrodę trzeba złamać najpierw aby ją wyprostaować?Jak dlugo trwa?czy boli?i gdzie podawane jest znieczulenie-dożylnie,czy zastrzyk w nos?Przepraszam,że zamiast pomóc zawaliłam Cię pytaniami,ale sama świdomość pójścia pod nóż laryngologa totalnie mnie paraliżuje.
napisał/a: carlito2 2007-01-09 23:49
Witam mam pytanie odnośnie zabiegu naprawy przegrody nosowej. Chodzi mi o to, czy podczas zabiegu i wyjmowania opatrunku istnieje mozliwosc uszkodzenia słuchu? Mam juz jednostronny niedosłuch i obawiam się o pozostałą "część" . Stwierdzono u mnie uszkodzenie nerwu.



Z góry dziękuję za odpowiedź.