jak dawkować Lymphomyosot

napisał/a: joannast33 2013-01-22 11:39
Moja 11 letnia córka ma długotrwały , gęsty katar (ponad 4 tygodnie)i powiększone migdały. Laryngolog każe usunąć. Ja jednak wzdragam się przed takim rozwiązaniem, bo do tej pory ani nie chorowała często , ani nie miała problemów z migdałami. Przeczytałam o leku homeopatycznym Lymphomyosot, ale w mojej miejscowości lekarz jest przeciwnikiem homeopatii. Chciałabym jednak spróbować podać go córce. Jak go dawkować? Julka waży prawie 45 kilo i jest wysoką, wysportowana dziewczynką. Bardzo proszę o informacje o dawce!
djfafa
napisał/a: djfafa 2013-01-22 11:42
Na samym dole po lewej stronie masz podobne tematy, proponuję zapoznać się z tym co zostalo już napisane, bo na temat tego preparatu i dawkowania jest kilkaset postów.
napisał/a: kasia971 2013-01-22 13:34
Lymphomyosot w tej chwili w Polsce jest na receptę, więc nie obejdzie się bez lekarza lub trzeba to lekarstwo sprowadzić z zagranicy. Można sprowadzić bez recepty z Niemiec, co wychodzi dużo taniej. Podaję link do apteki internetowej
http://www.berlindaversandapotheke.de/artikelsuches.php?newSearch=1&volltext=Lymphomyosot&Los!=

Bardziej skuteczny jest Lymphomyosot w zastrzykach. Apteka jest wiarygodna, korzystam z niej i jestem bardzo zadowolona.

Pozdrawiam
Kasia
napisał/a: joannast33 2013-01-22 18:14
Kupiłam bez problemu bez recepty w moim miasteczku, z czego się ucieszyłam, bo jak wspomniałam, dostępny mi laryngolog to wróg quasi leków, czyli preparatów homeopatycznych. Ale na leku nie ma dawkowania. Z postów dowiedziałam się o dawkach dla kilkulatków ważących kilkanaście kilo, a moja córka to już "rzepka" znacznie cięższa. Może dr Peter poradzi?
Pozdrawiam Joanna
napisał/a: Peter 2013-01-23 11:15
Proponuję standardowo 3x1 tabl.
napisał/a: joannast33 2013-01-23 12:03
Serdecznie dziękuję.
Joanna