jajniki

napisał/a: mymy25 2007-10-18 18:40
mam bóle w plecach i w dole brzucha oraz ucisk na pecherz leki na pecherz juz nieskutkuja ciagle jest opuchniety. bóle sa takze podczas stosunku.robilam wczoraj test ciazowy okazal sie pozytywny okres zazwyczaj spóznia sie 11 dni dzisiaj jest juz 15.czy okres mógl sie zatrzymac przez chorobe atest moze sie pomylic prosze o rade bo nie wiem co robic.jestem po drugim cieciu cesarskim.
napisał/a: Atka 2007-10-18 18:51
Witaj, jednak na Twoim miejscu umówiłabym się na wizytę do ginekologa lub zrobiła badanie krwi beta HCG. Ono da odpowiedź czy to ciaża. Potrzebne jest skierowanie od lekarza lub zapłacisz za nie sama. Pozdrawiam

Twoje bóle są napewno bardzo męczące, nie ma na co czekać
napisał/a: Anula1983 2007-10-24 15:31
Mam pytanie. Nigdy nie uprawiałam seksu, ale mój chłopak w czasie zabaw wkładał mi palce i nawet penisa w gumce, ale nigdy nie doszło do stosunku z powodu mojego silnego bólu przy wkładaniu jego narządu. Z tego względu nie wiem czy mam naruszona błonę czy też nie. Poszłam do ginekologa z objawami bólu jajników, szczególnie jak gwałtownie wstaje to mam skurcze., ale to mija co jakis czas. dała mi ona skierowanie na usg transwaginalne, ale nie poszłam, bo noje się, ze mnie to strasznie bedzie bolało, tak jak przy wkładaniu członka. czy jest na to jakaś rada, aby nie bolało, albo zamienne badanie?poza tym jeżeli okaże sie, ze jestem dziewicą to badanie mnie nie rozdziewiczy i nie bedzie bolało?
napisał/a: Motylek_Łęczyca 2007-10-24 22:04
poza tym jeżeli okaże sie, ze jestem dziewicą to badanie mnie nie rozdziewiczy bolało ??
Ginekolog zawsze sie pyta przed badanie czy współzyłas z chłopakiem jesli powiesz ze nie to nie ma prawa cie zbadac przez pochwe !!!!! tylko przez odbyt.... a badanie danym przyzadem nie jest tak wielki i tak grube jak członek :) wiec bez obaw nie bedzie bolało lekarz przy badaniu smaruje wziernik żelem zeby było slizgo wiec nie ma sie czego bac :) i wstydzic .. a moze sie okazac ze w przyszłosci bedziesz miał problemy z zajsc wciaze wiec ja bym wolała isc do lekarza jak sie wstydzic :) POWODZENIA