jądro wcislo sie wewątrz pachwiny

napisał/a: yoyo378 2007-09-16 22:53
Jestem zdrowym 17 latkiem
Niestety dzisiaj wieczorem przez niezamierzony ucisk lewe jądro wcislo sie wewątrz pachwiny.
Czy to możliwe? Czy nic nie pęklo? teraz to jądro po tym jak udalo mi sie je wyciągnąć pociągając za moszne nienaturalnie wisi (za nisko). jestem tym bardzo zaniepokojony. Czy moje lewe jądro zerwało nasieniowód?
Czy musze się zgłosić do Ginekologa?
Prosze o szybką pomoc. Czuje teraz kłucie w lewej części brzucha.
napisał/a: attilka 2007-09-16 23:02
Moj maly bratanek mial to samo, bardzo bolal go brzuszek i dlugo plakal zanim jego rodzice sie zorientowali, ze jaderka mu sie "wciagnely". Poszli z nim do chirurga, wiec Ty chyba tez powinienes. Nie bylo zadnej operacji tylko chirurg uzyl dloni do "sciagniecia" jaderek.
napisał/a: Motylek_Łęczyca 2007-09-17 17:37
yoyo378 napisal(a):Jestem zdrowym 17 latkiem
Niestety dzisiaj wieczorem przez niezamierzony ucisk lewe jądro wcislo sie wewątrz pachwiny.
Czy to możliwe? Czy nic nie pęklo? teraz to jądro po tym jak udalo mi sie je wyciągnąć pociągając za moszne nienaturalnie wisi (za nisko). jestem tym bardzo zaniepokojony. Czy moje lewe jądro zerwało nasieniowód?
Czy musze się zgłosić do Ginekologa?
Prosze o szybką pomoc. Czuje teraz kłucie w lewej części brzucha.


Mój znajomy miał tak jak ty. Lekarz powiedział mu ze ma wędrujące jadra i musiał chodzic na zastrzyki. Po zastrzykach juz tak nie ma.