Infekcja po antybiotyku

kendziangie
napisał/a: kendziangie 2013-12-23 21:07
Kilka dni temu z powodu infekcji zęba dentysta wypisał mi antybiotyk Claritromicina . Po zażyciu 2 tabletek, zaczełam odczuwać pieczenie i swędzenie warg sromowych. Zaczełam więc smarować miejsce swędzące maścią Clotramizolum do czasu aż pójde do lekarza ( akurat problem rozpoczął się w niedziele ) więc zaczekałam do dziś i poszlam do lekarza, ktory ( po badaniu moczu ) wypisał mi tabletki dopochwowe Clotramizolum. U lekarza bylam rano, a teraz zauwazyłam na wkładce krew.
Czy może ona pojawić się z powodu , hmm " drapania" i podrażnienia ścianki warg sromowych? czy iść do innego lekarza?
napisał/a: Gracee 2013-12-26 21:20
Jeśli nadmiernie się drapałaś i powstały mikro otarcia to wielce prawdopodobne, że obecna krew jest tego wynikiem.
Krwawienie też może być spowodowane nadżerką jeśli takowa występuje lub też w wyniku infekcji czasem może się pojawić.
wiewiora24
napisał/a: wiewiora24 2014-01-07 11:33
Myślę że powinnaś udać się do ginekologa, krwawienie może być przyczyną podrażnienia po globulce, zbliżającym się okresem ale zawsze warto sprawdzić. Następnym razem pamiętaj aby przy antybiotyku stosować np. probiotyk dopochwowy invag, uchroni Cię on przed infekcjami, ponieważ zawiera żywe szczepy bakterii kwasu mlekowego.