Infekcja grzybicza języka

napisał/a: emilk 2017-02-06 13:10
Witam kilka mięsiecy temu pojawiła mi się małą plamka na bocznej ścianie języka o zabarwieniu białym,do dnia dzisiejszego troszkę urosła,czasem pobolewa takie uczucie pieczenia jak przy oparzeniu.Wcześniej językiem haczyłem o ostry brzeg zęba,być może od tego pojawiła się tam infekcja.Byłem dziś u lekarza rodzinnego spojrzał i powiedział że to jakaś infekcja grzybicza i dał skierowanie do laryngologa,wizytę mam w czwartek.Powiedział że to trudno się leczy,laryngolog musi mi jakąś maść przepisać tak powiedział lekarz rodzinny.Od kilku dni mam stan podgorączkowy,ból gardła i tak jak by mnie szyja troszkę bolała,nie wiem czy to od języka czy poprostu jakieś przeziębienie.Czy leczenie takiej infekcji jest trudne i wiąże się to z jakimiś powikłaniami spowodowanymi infekcją ?
napisał/a: emilk 2017-02-06 20:28
Nikt nie jest wstanie odpowiedzieć ?
napisał/a: emilk 2017-02-09 19:36
Byłem dziś u laryngologa,lekarz powiedział że to nie grzybica tylko blizna od tarcia języka o ząb,dał skierowanie do chirurga szczękowego żeby usunąć tego zęba.Jednak wdalszym ciągu podejżewam że to kandynoza,z dnia na dzień czuję się coraz gorzej,dzisiaj wstałem z bólem pleców i brzucha,oraz osłabieniem,stan podgorączkowy.Potrafi ktoś pomóc ?
napisał/a: emilk 2017-03-17 11:53
Byłem 2 dni temu u stomatologa,na wyrwaniu zęba,pokazałem tą zmianę I stomatolog powiedział że to stan przedrakowy,za tydzien mam kontrole bo stomatolog zeszlifował zęba z ostrą krawedzią gdzie język ocierał o niego,jeśli nie zniknie zmiana to da mi skierowanie do chirurga na usuniecie tego,gdyz można nabawic sie tym raka...