Impotencja

napisał/a: Misia1993 2011-11-11 20:29
Witam serdecznie. Mój mężczyzna (31 lat) ma problemy z członkiem. Jego penis jest albo zbyt miękki, żeby odbyć stosunek, albo jak już zaczniemy współżyć, od razu następuje u niego erekcja. Bardzo często oddaje mocz i to go nie boli. Dodam, że jestem jego pierwszą kobietą, z którą próbuje współżyć. U niego problem ze wzwodem istniał zawsze. Jest on zdołowany i uważa, że nic nie ma sensu, gdyż już nigdy nie będzie mógł współżyć odpowiednio z kobietą. Jak mam mu pomóc? Co zrobić?
napisał/a: Misia1993 2011-11-11 20:30
Dodam jeszcze, że gdy uprawiamy seks oralny, z jego członkiem wszystko jest w porządku.
napisał/a: ~Anonymous 2011-11-12 18:51
To z oralnego seksu przejdźcie od razu do normalnego. A co to za problem, że jak zaczynacie się kochać, to następuje erekcja- przecież o to chyba chodzi- to raczej nie problem... A na marginesie- niezła różnica wieku między wami.
napisał/a: Misia1993 2011-11-13 19:00
Przechodzimy do seksu " normalnego " zaraz po oralnym, ale kto wie czym jest impotencja, zdaje sobie sprawę, że członek po prostu MIĘKNIE po wejściu w pochwę. Nie o to chodzi, żeby od razu następowała erekcja, w ciągu np. minuty. Bo to nie jest sex. A, dodam jeszcze, że cyfry w nicku nie muszą być datą urodzenia.
napisał/a: ~Anonymous 2011-11-13 21:40
Może i nie jestem fachowcem, bo ten problem mnie nie dotknął, ale uważam, że jeżeli wszystko jest w porządku, to erekcja przy współżyciu powinna natychmiast się pojawić. Co innego, jeśli chodzi o wytrysk- tu chodzi o to, by nie nastąpił od razu. A może problem leży w tym, że twój facet potajemnie się masturbuje lub jeżeli ma 31 lat i ty jesteś jego pierwszą partnerką, to może od wielu lat przywykł do swojej ręki i z Tobą nie jest mu tak dobrze jak z sobą. Najpierw polecam seks raz na tydzień, bez masturbacji, zobaczymy, co wtedy będzie. Może będzie wtedy bardzo głodny seksu i w porywie podniecenia stanie mu dobrze.:)
napisał/a: wisniewsky 2013-11-10 18:35
stres powoduje, ze mu nie staje ;) tzn , ze opada, jak tylko wejdzie, bo to jego 1. raz i sie stresuje ;) fajnie w wieku 31 lat mieć 20 :D
napisał/a: JerzyDrogos 2015-06-03 17:13
Witam

Tak jak kolega wyżej napisał - zżera go stres. Kup mu coś tutaj http://www.aptekakamagra.pl w tabletkach lub żelu i macie gwarancję odbycia udanego stosunku. Później już nie będzie potrzebował, bo nabierze pewności siebie.