Impotencja?

napisał/a: anonim19901 2015-09-26 18:27
Witam.

Potrzebuje porady, informacji na temat impotencji.

Mam 25lat i niedawno poznałem nową dziewczynę; jest baardzo w moim typie i strasznie mnie podnieca. Gdy w końcu mielismy zacząć współżyć, to niestety nic nie "drgneło", uspokoiła mnie, odczekalismy kilka minut i wtedy juz bylo prawie ok. Prawie, poniewaz nie doznałem pelnej erekcji i nie moglem dojsc. Postanowilismy przestac i sprobowac nastepnego dnia, ale nastepnego dnia tez nic nie "drgneło". Dodam ze byłem bardzo zdenerwowanytym by ja zadowolic, bo bardzo mi na niej zalezy. Nie byl to mój "pierwszy raz". Wczesniej,z wczesniejsza partnerka zdarzało sie czasami ze tez nie "drgnał" ale przewaznie po marihuanie.

Nie wiem czy to istotne, ale w Tym dniu duzo chodzilismy po gorach, pozniej na basenie bylismy ponad 5h (dodam ze wtedy byly momenty ze nie moglem wyjsc z wody przez erekcje), do tego w przeciagu 8mies schudłem 25kg (ze 100do 75-72kg), jestem na diecie głownie warzywno-owocowej, sporzywam ok 400g bialka tygodniowo, unikam cukrow i tluszczy, kiedys masturbowałem sie dosyc duzo (6-10razy tygodniowo).

No i zauwazyłem ze od jakiegos czasu nie mam "porannego drągala", a gdy nawet zaczne sie masturbowac to tez nie osiagam pełnej erekcji.

Dodam ze przez najblizsze 3 mies nie mam mozliwosci pójsc do lekarza, wiec czy istnieja jakies "srodki" na własna reke, co moze mi byc.

Bardzo mi zalezy by za te 3mies "stanąć" na wysokosci zadania i zadowolic ja.
napisał/a: anonim19901 2015-09-26 20:32
@edit

Dodam jeszcze ze pale ok 1paczki dziennie(prubuje rzucic), biegam 5-10km dziennie, cwicze, dosyc reguralnie łykam żeń-szeń, magnez i multiwitamine, nie pije i masturbuje sie juz ok 1/2razy na tydzien