Implanty zębów - gdzie w Krakowie?

napisał/a: moonkaz 2015-03-18 10:10
Witam wszystkich

Chciałabym się zapytać o dobre gabinety w Krakowie zajmujące się wstawianiem implantów w miejsce wyrwanego zęba?
Wyrwałam trójkę i mimo, że może nie jest to mocno widoczne miejsce - to jednak brakuje mi tego zęba. Będę wdzięczna za wszelką pomoc.
napisał/a: buzek 2015-03-18 15:45
monnka napisal(a):Witam wszystkich

Chciałabym się zapytać o dobre gabinety w Krakowie zajmujące się wstawianiem implantów w miejsce wyrwanego zęba?
Wyrwałam trójkę i mimo, że może nie jest to mocno widoczne miejsce - to jednak brakuje mi tego zęba. Będę wdzięczna za wszelką pomoc.



Wiem o czym piszesz, bo też mam wyrwaną nie trójkę tylko czwórkę. Już nawet byłam na konsultacji, ale ostatecznie zrezygnowałam bo się trochę bałam bólu. W Krakowie masz kilka dobrych ośrodków. Dobre opinie krążą o doktorze Piotrze Majewskim - on ma swoją klinikę implantologii w budynku Miłkowskiego 3/701 jest to budynek Colosseum. Już kilka razy spotkałam się z pochlebnymi opiniami ja temat jego profesjonalizmu. Kontakt powinnaś znaleźć w internecie.
napisał/a: Darek Wilisowsk 2015-05-22 19:46
Sprawdź sobie może www.luxdentica.pl. Mają tam implanty jednego dnia i kilka innych rodzajów oraz dostaniesz długą gwarancję.To jest w Krakowie
napisał/a: wieszak2 2015-07-31 10:38
Jeśli zależy Ci na tym, żeby wszystko było jak najlepiej zrobione to polecam się wybrać do Galerii Uśmiechu do dra Tomasza Rozwadowskiego. Moim zdaniem on jest najlepszy, jeśli chodzi o implanty.
napisał/a: albusdent 2016-01-29 17:50
Zdajemy sobie sprawę, jak istotne są dla pacjentów ich zęby, ich zdrowie i wygląd. A także poczucie bezpieczeństwa w gabinecie i kompetencje stomatologów. Dlatego polecamy siebie ;) Zabieg wstawiania implantów jest ważnym zabiegiem. Każdy przeprowadzamy z ogromną dokładnością i zachowaniem zasad higieny. Wszczepiony implant zębowy zostaje solidnie i stabilnie umiejscowiony. Nie różni się wyglądem od naturalnych zębów pacjenta i jest tak samo funkcjonalny jak one. Na przestrzeni lat chirurgia stomatologiczna bardzo się rozwinęła. Jak najefektywniej korzystamy z jej postępu, zapewniając swoim pacjentom najnowocześniejsze leczenie implantologiczne.

Pozdrawiamy z Krakowa!