implantacja

napisał/a: agnieszkape88 2015-11-16 11:43
Witam,

Czy możliwe jest pamienie implantacyjne 2 dni po owulacji?
Stosunek odbył się w sobotę rano, popołudniu było usg gdzie stwierdzono że jest już po owulacji(15 dzien cyklu)
W niedziele wieczorem zauważyłam jasno różowe plamienie czy jest możliwość że już tak wcześnie zarodek się zagnieździł?

Dziękuję za odpowiedź.
napisał/a: wikam2 2015-11-29 21:48
Gneralnie odbywa się owe plamienie kilka dni później. Ale stwierdzona owu a czas po owu to różnica.
To samo tyczy się plamienia przy owu - już po owu a plamienia w środku f. lutealnej.
Co U cb. tak ogólnie??? Bo odp. późno....
napisał/a: agnieszkape88 2015-12-23 17:24
Witam :)

Dzięki za odpowiedz. W tamtym cyklu normalnie dostalam okres, nie bylo to plamienie implamtacyjne.
Nie wiedzialam ze plamnienie owulacyjne może występować w środku fazy lutelnej :) dobrze wiedzieć :)

Mam z kolei inne pytanie. Miałam monioring 13 dc i gin stwierdził że już jest po owu.
W tym cyklu nie odbyłam stosunku, mam normalnie PMS jak zwykle a mija już 15 dzień po stwierdzonej owulacji a krwawienia brak.
Nie rozumiem myślałam ze faza lutealna jest stała i wynosi 14 dni.
Robiłam 15 dnia po owulacji betę i wynosi
napisał/a: wikam2 2015-12-25 11:28
Faza lutealna jest ruchoma. I to właśnie min. z tego powodu nie oblicza się dni płodnych bo można się pomylić :) W zdrowych cyklach może wynieść i 18 dni. Jeśli się wydłuża możemy mieć problemy hormonalne.
napisał/a: agnieszkape88 2016-01-08 17:15
Dziękuję Wikam za odpowiedzi : )

Czyli plamienie owulacyjne może wystąpić kilka dni po owulacji? Nie jest to nic nienormalnego? U mnie właśnie chyba tak to się odbywa... W tym cyklu również dziwnie miałam lekko zabarwiony krwią śluz 14 dc później 16 dc plamienie różowo - czerwone.

Mam jeszcze jedno pytanie :)
Od jakiegoś czasu monitoruje cykl ponieważ jeden lekarz przy USG powiedział iż mogę mieć PCOS.
Objawów jako takich nie mam tzn miesiączkuje regularnie cykl 26-28 dni.
Jestem osobą b.szczupłą, nie mam nadmiernego owłosienia.
Przy każdym monitorowanym cyklu miałam stwierdzoną owulację, jednak na USG występuje kilka pęcherzyków.
Czy pomimo stwierdzonych owulacji i regularnych miesiączek możliwe jest że mam PCO ? Jeśli nie to co może być przyczyną tych pęcherzyków na jajnikach? Tabletek anty nigdy nie brałam...
Nie wiem dokładnie jak to sprawdzić, każdy lekarz macha ręką i mówi aby przyjść za pół roku na sprawdzenie?
Trochę się martwię...

Z góry dziękuję za odpowiedź i zainteresowanie.
napisał/a: agnieszkape88 2016-01-08 17:56
Dodam że właśnie dostałam krwawienia tak jak początek okresu ? jest 16 dc, usg miałam robione 9 dc i dominujący pęcherzyk miał 12 mm :( co to może być? plamienie owulacyjne? okres? ciąże raczej wykluczam aczkowiek być może plamienie implantacyjne???