hiv

napisał/a: maciko123 2015-03-08 11:55
przepraszam ze tu pisze ale nie wiem bardzo gdzie moge sie wygadac z tym problemem,wiec 3 tygodnie temu mialem stosunek analny z prostytutka zabespieczyłem sie prezerwatywą ona tam czyms go posmarowała zeby lepiej wszedł, od tego czasu meczy mnie jedno cały czas pytanie czy mogłem sie zarazic hiv od niej...czytałem w internecie na temat tego jakie obiawy co i jak wiec ja od 6 dni czuje cos w szyji jak by wezły chlodne ale obiaw jest taki ze cos mnie zakuje na sekunde i przestaje i tak dopiero za 20 min zakuje nastepny raz niewiem czy to jest spowodowane tym ze sie denerwuje i to ma wpływ czy tez juz mój organizm z tym walczy,dodam ze nic po za tym mnie nie boli nie mam gorączki kataru i gardło tez jest ok glowa tez mnie nie boli,jak mozecie to napiszcie mi bo zwariuje wiem ze musze isc na badanie ale dopiero po 3 miesiacach od tego ryzykownego zblizenia, dodam ze cały stosunek trfał moze 5 min wiec prosze o odpowiedzi dziekuje
napisał/a: Vattier 2015-03-08 13:23
napisal(a):od tego czasu meczy mnie jedno cały czas pytanie czy mogłem sie zarazic hiv od niej
Zawsze istnieje taka możliwość choć w przypadku korzystania z prezerwatywy przez cały czas trwania stosunku prawdopodobieństwo przeniesienia zakażenia jest niewielkie.
napisał/a: maciko123 2015-03-08 18:51
wiec jesli bym nie został zakażony to skąd te niby obiawy czy to moje urojenie ze ciągle o tym mysle czy moze to byc zbieg okolicznosci i mi cos dolega tylko moze zupełnie innego?
napisał/a: Vattier 2015-03-09 13:25
Twoje objawy najprawdopodobniej nie mają związku z ryzykownym stosunkiem. Przebieg ostrej choroby retrowirusowej często przypomina zwykłe przeziębienie.
napisał/a: alicjasp 2015-03-25 13:41
Ryzyko zakażenia istnieje zawsze, najlepiej zrób test i będziesz albo pozytywny albo negatywny. Lepiej wiedzieć na czym się stoi niż żyć w niewiedzy i strachu.