Hirsutyzm, hormony, zoladek, leki, zawroty glowy

napisał/a: zalamana1980 2015-03-17 20:12
Jestem 34 letnia zalamana matka. Moje objawy od 13 roku zycia.
-hirsutyzm calego ciala( w ciazy wlosy byla tak slabe, ze niektore wyrywalam palcami, wasik znikl, po ciazy wrocilo do normy)
-zaburzenia miesiaczkowania ( czasem brak okresu nawet 6 miesiecy)
- otylosc jak przy zespole cuschinga
-szybkie meczenie, niechec do dzialania
- ochota tylko na papierosy I slodycze, glod wieczorem
O pazdziernika 2014 schudlam 12kg jedzac raz dziennie, glownie kfc I mcdonalda. Okres sie unormowal do 32 dni. Juz sie cieszylam ze moze wszystko sie unormowalo. Cos jednak bylo nie tak przestalam pic kawe, w pracy nie czulam glodu. Kaszel 2 miesiace. W grudniu w pracy swiat zaczal mi wirowac, mroczki przed oczami, myslalam ze zemdleje, mrowienie w nogach i rekach, uczucie zimna, drgawki. Nie moglam chodzic, pojechalam na pogotowie tam badanie moczu I krwi. Diagnoza bakteria w calym organizmie, twoja krew wyglada dobrze. Antybiotyk nie pomagal znowu na pogotowie doszly leki i oddawanie moczu co 5 minut. Diagnoza depresja. Swieta koszmar doszly bole w mostku, zgaga, bezsennosc, potworne leki, drgawki. Wizyta u lekarza po 2 minutach diagnoza zmiana antybiotyku wodna infekcja. Nic nie pomagalo, poszlam do polskiego lekarza po zbadaniu moczu paskiem, uslyszalam leukocyty masakra. Diagnoza zatrucie ( w pracy mialam chemikalia) albo borelioza, a moze h pyroli. Zdiwilo pania Dr ze jak weszlam czolo mi sie luszczylo a pod koniec wizyty wrocilo do normy. Po 2 tabletkach antybiotyku myslalam ze umre wszystko sie nasililo. Poszlam do lekarza ulitowal sie zrobil mi badanie krwi. Glukoza 6.6 Norma 6, niski poziom vitd. Powtorka badan glukoza w normie. Przez amalgam wstyd pow. o owlosieniu. Dostalam sk na badania pod katem tarczycy i pco. Rano nie bylam w stanie isc na badanie, poczekalam na meza poszlam o 13. Zapytalam czy te badania moge zrobic teraz, pani odpowiedziala, ze tak. Wyniki w normie. Poprosilam o badanie h pyroli. Kupilam wit d, magnez, b complex, za stosowalam diete wszystko na parze, jogurty, owoce priobiotyki I miod manuka. Do pica tylko woda. Po 2 tygodniach zgaga, ucisk w mostku, burczenie w brzuchu, zawroty, mrowienie ustapilo. Wstawalam rano i bolaly mine rece i nogi. Poszlam do lekarza h pyroli dodatni. Antybiotyki. Koszmar znowu wrocil, zawroty glowy, szum w uszach, leki potworne, oslabienie, delikatne burczenie w brzuchu, brak ochoty na sex. Wstaje rano i czuje jakby zakwasy w nogach I rekach po maratonie.
Nigdy nie leczylam sie na nic, jako dziecko chorowalam na zapalenie oskrzeli notorycznie. 20 lat nie bralam zadnych antybiotykow.
Co moge przebadac prosze o porade. Kortyzol pod katem cuschinga, czy cos innego. Moje fundusze sa organiczone. Jedno badanie to ok 500zl do Polski moge leciec w lipcu. Prosze o odp.
napisał/a: soaring 2015-03-18 19:56
najpierw musisz wyleczyć wszystkie infekcje i odbudować florę bakteryjną. oraz poszukaj sobie endokrynologa, który będzie zainteresowany pełną diagnostyką, bo same badania nic Ci nie dadzą, jak nie będzie lekarza, który zechce wdrożyć leczenie.