Hipogonadyzm? problemy w młodym wieku

napisał/a: Coolby87 2009-02-28 13:31
Witam,


Nazywam sie Tomek i mam 22 lata, załozylem ten watek.. bo sam mam hipogonadyzm, i jak narazie mam dola bo nie znam, ani nie mam stycznosci z nikim kto rowniez to praktykuje. Przypomina mi sie reklama twixa ktora aktulnie leci w telewizji, ciastko karmel czekolada :)

Ogoonie szukam kogos z kim mogl bym porozmawiac na temat tej chory, ludzi ktorzy rowniez maja taki problem, którzy codziennie zmagaja sie z tym problemem, i ktorym siada psychika, choroby w tak młodym wieku.

Cos w rodzaju takiego zlotu ludzi ktorzy maja problem zwiazany z problemami hormonalnymi, zjebanym zyciem i takie tam ???


Mam nadzieje ze ktos sie pojawi tutaj.
napisał/a: Baith 2009-03-04 14:59
Ja niestety również borykam się z czymś takim. Lekarze nie chce pomóc, nie nie pomaga... Ciągła depresja, niechęć i marnowanie życia. Już na nic nie mam siły, a jest coraz gorzej.
napisał/a: Coolby87 2009-03-06 19:03
Oooooooo widze ktos sie odezwał... siemandero.....
napisał/a: Coolby87 2009-03-06 19:04
A co ci mowia lekarze?? na czym staneło ?? Czym sie leczysz i wogule? i jaki masz poziom zaawansowania?
napisał/a: Baith 2009-03-07 22:09
Odezwij się jesli możesz na GG, mój numer to 12609086. Lekarze nie chcą pomóć mimo, iz wyniki badań nie były w normie, wg nich wszystko jest w porzadku, tzn wg jednej jak na razie lekarki. Odezwij sie na Gadu, będzie wygodniej porozmawiac.
napisał/a: eryk5 2009-03-13 22:15
Siemka collby87 i reszta ludków zmagająca się z tą chorobą. Mam 28 lat i to nie jest życie leczę się od 10 lat i zmiany nie wielkie raczej nikłe-:( Życie z tą chorobą to nie jest życie to jest piekło czasem myślę chyba że gorsze od raka!! Bo rak zaatakuje raz i dobrze i po zawodach. Najgorsze jest brak panienek oszaleć można !!! pozdro.
napisał/a: Coolby87 2009-03-14 12:55
Ty eryk5... Czemu mowisz ze najgorsze jest to ze nie masz panienek ?? Co przez to rozumiesz??? i moze powiesz cos wiecej dlaczego piszesz ze tak zle...... ??
napisał/a: Coolby87 2009-03-14 12:56
A co bierzesz i czym sie leczysz??
napisał/a: eryk5 2009-03-14 14:55
witam coolby u mnie prawdopodobnie za taki stan rzeczy jest odpowiedzialna przysadka mózgowa która nie wydziela odpowiednich hormonów co za tym idzie szwankuje tarczyca i bóg jeden wie co jeszcze we mnie tkwi-:( LECZĘ SIĘ LETROXEM NA NIEDOCZYNNOŚĆ TARCZYCY + testosteronem który coś pomaga jak jest a jak nie jest podawany to lipa! a co do panienek nie wiem jak u ciebie u mnie jest lipa przez tą zjebaną chorobę!!!!!
napisał/a: ~Anonymous 2009-03-14 20:44
brak panienek jest najgorszy, one nie leca na 'kobiecych' facetow, niestety chorzy ktorzy maja hipogonadyzm czy o pierwotny czy wtorny, tj klinefelter, maja zbyt wiele kobiecych cech zeby tworzyc dominujaca role w zwiazku, czy tez wzbudzic zainteresowanie u płci przeciwnej (najczesciej z powodu szczeniackiego wygladu, małej klaty/pleców, wąskich barów), pozostaje nam przyjazn miedzy kobieta bez perspektyw na zwiazki
napisał/a: Coolby87 2009-03-15 17:37
Yyyyyy.....wiec juz mowie..... Brak panienek.... coz ja nie narzekam.. w sumie nie odczulem tego ze nie mam dziewczyny wlasnie przez chorobe wydaje mi sie ze to porpostu wmowiliscie sobie aaa mam chorobe tzn jestem gorszy... stary ja chodze na silownie od 4 lat posiwecilem sie sprawie.... bardz ociezko ciezarow przezucilem bardz o duzo wczesniej gralem jeszcze w kosza 5 lat... mam 22 lata a tak naprawde o chorobie sie dowiedizalem w tym roku... co o tym swiadczy ze wszystkie dziewczyny ktore mialem do tej pory... liczy sie wylacznie pewnosc siebie a to ze wmawiasz sobie ze masz poanienek to moze propostu to jest to ze jestes nie smiały... Fakt ta choroba jest uciazliwa tez biore testosteron regularnie... ja mam troche inny problem zwiazany... z jadrami ze sa smiesznie male jak u dziecka 5 letniego i do tego wytwarza moj ogranizm 2,07 testosteronu naturalnie przy poziomie 3.0 - 12.0 wiec jestem poniezej normy.... pod wzgedem estetycznosci wyglada to hujowo.. po zatym jak przyjmuje testosteron... to jeszcze bardzie jsie zmiejszaja przez co... jest problem bo bola... ehh albo wchodza do moszny... czyli automatycznie nie moge wziasc czegos takiego jak prolongatum testosteron... bo to bedzie porazka dla mnie aktualnie biore androtop miesiecznie kurwa mac 230 zl... za 30 saszetek zaszlastac sie mozna.... ale mysle zeby isc do innego lekarza bo podobniez provironem moznasie leczyc... to jest typowy lek na ta choprobe...
napisał/a: Coolby87 2009-03-15 17:42
Inna sprawa widze ze bardziej zalewam sie tluszczem... niz normalnie... wszyscy dlatego straam sie ruszac silownia.. jakies biegi cos ten zeby tylko szlo jakos w patrze wszystko.. mam taki problem ze wogule sie nie gole.... kurwa fajnie bylo by sie ogolic chociarz razzobaczyc jak to jest,... ale coz niestety... ogolnie to mam troche slabij wyksztalcone narzady pluciowe... ale to zaden problem... wydaje mi sie ze to w duzym mierze zalezy od psyfiki.... jezeli ona ci nawali to juz po tobie...nie ma cie w srod zywych
No i nie wiem co jeszcze moze napisac.... zacznij chodzic na basen.. zacznij jakis sport upraiwac