Hemoroidy prośba

napisał/a: erwinsans 2014-12-21 16:08
Wiam. Jakieś 4 dni temu czułem ból, pieczenie i takie uczucie parcia na stolec, kiedyś te miałem krwawienia ale nie w stolcu więc pierwsza myśl hemoroidy ( praca siedząca przed prawie 8 godzin ). Kupiłem prectohemolani stosowałem czopki 2 x dziennie. Nastepnego dnia juz bylo okej do czasu kiedy zauwazylem znowu krew ( podczas oddawania stolca ) w kale chyba popekaly hemorodidy swieza krew od tamtej pory czyli od dwoch dni objawy minely ale pojawiaja sie jak wsadze czopek odrazu pieczenie i uczucie jakby stolca. Czy to mozliwe ze czopek podraznia jakies rany ? Sytuacja jest taka, że Wotek na woeczór objawy ból, parcie na stolec i pieczenie po uzyciu czopka proctohemolan rano wstałem i wszystko było okej czopki stosowałem dalej 2 dziennie stolec oddawałem normalnie bez bólu przed w trakcie ani po. Wczoraj kiedy oddałem stolec zobaczyłem krew spora ilośc tak jakby te hemoroidy pękły potem wsadziłem czopek i jak tylko wsadziłem i uzyłem maści odrazu momentalnie uczucie pieczenia bólu i parcia na stolec kilka razy oddałem mały stolec na siłę czopka juz nie uzywałem i przeszło za parę godzin rano wstałem i było okej do czasu kiedy wsadziłem znowu czopek reakcja identyczna. Czy to możliwe że zrobiły się jakieś rany i one tak bol i piką po włożeniu czopka i uzyciu maści ? Kał normalny jasno brązowy lekko luźny ale bez krwi już kilka razy dzsiaj i wczoraj. Czuje te pieczenie jakby w koncówce odbytu czase jakby pulsowało, Podczas stolca nie odczuwam bólu chyba że mam uczucie że muszę zrobić stolec a nie bardzo mi się chce.
napisał/a: erwinsans 2014-12-21 16:09
Ile i do kiedy takie czopki powinno się brać, jak mi przeszło powinienem je odstawić ?