HELIKOBAKTER

napisał/a: vendan903 2010-09-27 16:34
Witam.Po długim czasie gdybań i domysłów i denerwowania innych na forum (Za co odrazu przepraszam) wkońcu musiałem wybrać się do lekarza.W ubiegłą środę dostałem atak po prawej stronie brzucha.Takie skurcze które mijały po 2-3 minutach max 5.Spędziłem 2 dni na oddziale ratunkowym.Zrobili mi badanie krwi 3x USG badania moczu i alfa amylazę(coś z trzustki) Wszystko wyszło w normie.Wykluczyli zapalenie wyrostka robaczkowego.CRP w badaniu krwi 0.0 .Więc skierowali mnie do gastrologa.Przyjęli na odział i dalej miałem te ataki.Po gastroskopii stwierdzili Żółciowe zapalenie żołądka i dwunastnicy i helikobakter.Dostałem dwie tabletki po których ból minął i od piątku mam spokój.Jednakże w zamian otrzymałem od organizmu biegunki.Od wczoraj rana mam je dosyć często.Hmm nawet muszę powiedzieć że mnie nie boli brzuch ale mam bardzo luźne stolce, czasami dosłownie sama woda i trochę stolca w postaci bardzo płynnej.Miałem też robione badanie na tolerancję laktozy dzisiaj rano.Lekarze twierdzą że lek który mi podali wywołuje nasilenie się perystalktyki jelit i dlatego mam biegunki.Dodam iż od przedwczoraj jem głównie tylko herbatniki i wafle tortowe.Piję tylko wodę niegazowaną i herbatę którą dostaję w szpitalu.Dzisiaj zjadłem po raz pierwszy 2 kanapki z szynką i trochę mięsa gotowanego ziemniaki i marchewkę gotowaną.

Czy te objawy ( chodzi mi tutaj o luźny stolec) są normalne przy helikobakter?

Pozdrawiam serdecznie.
napisał/a: senszycia 2011-04-04 11:24
Witam
MAm podobne objawy tylko ze stolec jest raz jasny moznaq powiedziec koloru slonecznego a raz jest ciemny wodnisty

tez wykryli ma ta balterie plus przekrwienie błony w żołądku, bez wrzodów.

Jesli uczeszczasz jeszcze na forum to napisz jak wygladal przebieg leczenia i jakie miales objawy