harmonet zaginiona tabletka prosze o rade

napisał/a: sylwiar00 2007-02-19 11:51
Hej. Harmonet biore od dwoch lat. I jestem bardzo zadolwolona. Tylko teraz mam problem. Kazde opakowanie koncze w srode a nowe zaczyanm w czwartek, Wczoraj gdy juz mi sie konczy opakowanie zauwazylam ze brakuje mi tej ostatniej tabletki na srode. Nie wiem czy mi wypadla gdzis czyrozpoczelam opkowanie o dzien za szybko. Co mam teraz zrobic? Wziac ta ostatnia z inego opakowania i mozliwe bedzie ze zjem jedna za duzp?? czy zakonczyc dzien szybciej? porsze o jakas rade
Aqaba
napisał/a: Aqaba 2007-03-02 14:09
sylwiar00 napisal(a):Hej. Harmonet biore od dwoch lat. I jestem bardzo zadolwolona. Tylko teraz mam problem. Kazde opakowanie koncze w srode a nowe zaczyanm w czwartek, Wczoraj gdy juz mi sie konczy opakowanie zauwazylam ze brakuje mi tej ostatniej tabletki na srode. Nie wiem czy mi wypadla gdzis czyrozpoczelam opkowanie o dzien za szybko. Co mam teraz zrobic? Wziac ta ostatnia z inego opakowania i mozliwe bedzie ze zjem jedna za duzp?? czy zakonczyc dzien szybciej? porsze o jakas rade

lepiej zakonczyc dzien wczesniej i uwazac przez najblizsze dni podczas stosunku mimo ze w tym czasie ma pojawic sie krwawienie