Halucynacje

napisał/a: POLAND909 2015-01-14 13:34
Witajcie.
Mam 20 lat , od 4 miesięcy biorę Aciprex 10 mg rano i propranalol 3x dziennie po 10 mg.
Dziś pierwszy raz w zyciu mialem dziwny atak.
Jestem w sklepie i tracę kontakt ze wszystkim , nie kontaktuje , miałem halucynacje robiło mi się słabo serce szybciej biło.
Słyszałem jakieś głosy , co to może być ?
napisał/a: POLAND909 2015-01-15 00:37
Jak napilem sie wody to czulem inny smak... Dretwienia , jakies dotykanie wbijanie czegos w skore , a otoczenie widzialem jak bym byl pijany... Dziwne ruchy ciagle dotykanie sie , ...

Sam juz nie wiem co robic , zle mi jjuz : (((((
napisał/a: Vattier 2015-01-15 17:13
napisal(a):miałem halucynacje robiło mi się słabo serce szybciej biło.
Co to znaczy, że miałeś halucynacje? Widziałeś coś niepokojącego? Czy masz na myśli te głosy?
napisal(a):Słyszałem jakieś głosy , co to może być ?
Słyszałeś co te głosy mówiły? Czy miałeś wrażenie, że te głosy dobiegają z zewnątrz, czy może bardziej gdzieś z wnętrza Ciebie?
napisal(a):Mam 20 lat , od 4 miesięcy biorę Aciprex 10 mg rano i propranalol 3x dziennie po 10 mg.
Z jakiego powodu? Fobia społeczna?
napisal(a):czulem inny smak
Potrafisz powiedzieć, jaki to był smak? Przyjemny czy nieprzyjemny?
napisal(a):Dziwne ruchy
Co to znaczy?
napisal(a):ciagle dotykanie sie
Ty się dotykałeś czy miałeś wrażenie, że ktoś Cię dotyka?

1. Jak byś określił swój nastrój?
2. Czy w rodzinie ktoś się kiedykolwiek leczył u lekarza psychiatry?
3. Spożywałeś jakieś substancje psychoaktywne? Alkohol?
4. Byłeś kiedyś w szpitalu psychiatrycznym lub poradni zdrowia psychicznego?
5. Leczysz się na coś przewlekle?
napisał/a: POLAND909 2015-01-15 23:53
Aciprex zazywam z powodu lęków , które dostałem , gdy pierwszy raz zapaliłem marichuane. Bałem się wszystkiego , jezdzic autobusem , leżałem tylko.
Nawet na tym forum pisałem kiedyś w 2010 roku. Wmawiałem sobie choroby , raki i chodziłem po wszystkich możliwych lekarzach.


Hmmm nie kontaktowałem się z otoczeniem podczas ataku inne słowa słyszałem to co domnie mówili , dretwiała mi twarz. Słyszałem ,ze ktoś chodzi a nikt nie chodził. Potem wziełem propranalol napiłem się wody i inny smak miała.
Czułem jak by ktoś mnie dotykał , wbijał coś.
Ten atak wyglądał tak jak bym był po marichuanie , a wcale nie paliłem i nie pale tego.
Dziwne ruchy dotykałem się , zapominałem co robiłem przed chwilą. Dziś jadać autobusem mialem wrazenie ,ze ludzie się namnie gapią , czułem się jak bym nie istniał bym był w innym świecie ,

Tak w domu się leczą psychiatrycznie.
Nie piję alkoholu , idę do psychiatry 27 dopiero.
Aciprex zmiejszylem dawke do 5 mg z 10 , bo może to tego wina.