Gynalgin

napisał/a: Annaaa0301 2011-03-09 19:46
Witam,nie wiem czy jest już taki post jeśli tak to przepraszam.
wczoraj lekarz przepisał mi tabletki gynalgin ( dopochwowo ) i w związku z tym mam troszkę może głupie pytanie, ale czy podczas tych brania tabletek występuje jakieś dziwne plamienie ? Założyłam dzis wkładkę i miałam taką żółtawą wydzielinę,nie wiem czy tak jest czy może u mnie coś jest nie tak ? Jak daleko jeszcze trzeba te tabletki wsadzać ? bo może to plamienie jest spowodowane tym,że za blisko wsadzam tą tabletkę i dlatego to plamienie jest . Proszę o poradę, pozdrawiam.
napisał/a: motylek.2 2011-03-09 19:49
wszytsko ok gynalgin sie rozpuscił i wypłynął :) lekarz powinien ci powiedziec zebys załozyła wkładke bo bedzie sie wydobywał :)
mi gin mówił ze wkładasz go na ok cały palec
napisał/a: Annaaa0301 2011-03-09 20:02
Super,już myślałam,że cos jest nie tak . Dziękuję.
napisał/a: motylek.2 2011-03-09 20:15
:))))))))
napisał/a: Margo74 2011-09-24 21:42
Witam, ja mam ten sam problem co poprzedniczka, po 3 tabletkach zaczęłam plamić ale to nie wygląda jak rozpuszczone lekarstwo które wypływa tylko ma zabarwienie brązowawo-czerwonawe ... zupełenie jakbym miała okres :(
może ten lek jest dla mnie za silny? W ulotce w Możliwych działaniach niepożądanych napisali że może wystąpić plamienie lub krwawienie z pochwy ... ale to przecież działanie niepożądane więc chyba powinnam odstawić lek a w poniedziałek udać sie do lekarza? ...
proszę o pomoc :((
napisał/a: Margo74 2011-10-18 05:59
Witam, na wypadek gdyby ktoś miał taki problem jak ja spieszę uspokoić, że plamienie o którym pisałam wyżej okazało się przyspieszoną miesiączką. Tak właśnie bywa przy stosowaniu globulek dopochwowych Gynalgin.
pozdrawiam ;)