Guzki w gardle

napisał/a: agnieaga 2014-06-04 22:24
Witam
jakiś tydzień temu zauważyłam u siebie w gardle guzki na tylnej ścianie gardła. Zaczęłam się martwić czy to nie rak. Bardzo proszę o pomoc w ocenie zdjęcia, ponieważ w najbliższych dniach nie mam się jak udać do lekarza. Na zdjęciu widać guzki na tylnej ściance, ale jeszcze mam po obu stronach niewidoczne na zdjęciach, tam gdzie są zaznaczone strzałeczki guzki z białym nalotem oraz dzisiaj jeszcze pojawiła mi się ta czerwona plamka na dziąśle widoczna na zdjęciu. Bardzo proszę o pomoc.
Z góry dziękuję za każdą odpowiedź!
napisał/a: ~Anonymous 2014-06-07 21:14
Guzki na tylnej ściance to nic innego jak grudki chłonne występujące przy stanie zapalnym dróg oddechowych lub też refluksie. Czerwona plamka może być pękniętym naczynkiem. Laryngolog rozwieje wszystkie wątpliwości. Pozdrawiam.
napisał/a: agnieaga 2014-06-17 08:52
Dziękuję bardzo za odpowiedź, a bardzo proszę jeszcze o o cenę guzków są po bokach gardła, które są widoczne na załaczonym zdjęciu.
djfafa
napisał/a: djfafa 2014-06-17 09:31
Pytanie brzmi: czy masz jakieś dolegliwości związane z tym gardłem.
napisał/a: ~Anonymous 2014-06-17 19:36
Oprócz powiększonych migdałów i kilku grudek na tylnej ściance ja tu nic niepokojącego nie widzę.Lekarzem nie jestem.Może jeszcze ktoś inny się wypowie:) Pozdrawiam.