guzki pod pachą

napisał/a: tomjag 2007-08-11 20:02
jakis czas temu wyczulem bolace przy dotykaniu i podnoszeniu reki guzki pod pacha , po jakims czasie zanikly, ale ostatnio znow sie pojawily, prosze o jakas rade (wizyta u lekarza to podstawa, pojde w poniedzialek, ale chcialbym cos teraz wiedziec o tym co mi jest, mam 21 lat i nie mialem problemow ze zdrowiem wczesniej)
napisał/a: stg 2007-08-12 22:58
witam, mam podobną dolegliwość, pojawiają sie własciwie tylko po depilacji a potem znikają. napisz, prosze, co powie lekarz,pozdrawiam.
napisał/a: Gabrielka 2007-08-17 15:29
Witam, mam 33 lata - czy te guzki są tylko pod pachą???
U mnie też pojawiły się guzki 5 lat temu ale wychodzą mi na całym ciele, są bolące, miejsce gdzie wychodzą jest czerwone i gorące, po jakimś czasie znikają. Chirurg wyciął mi jednego do zbadania ale nic nie wykazało po za tym, że nie jest to nowotwór:) Ale nikt mi nie umie pomóc, mam zamiar wybrać się do reumatologa bo mogą być to guzy reumatyczne( czytałam w encyklopedii medycznej i internecie)
Na pewno powinnaś zrobić badanie krwi - całą morfologie i na pewno trzeba iść z tym do lekarza bo każde guzki są inne - tylko pod pachą to mogą to być powiększone węzły chłonne.
Powodzenia
napisał/a: ania k 2007-08-18 00:35
To mogą bć węzły chłonne. Moja koleżanka miała coś takiego przez jakąś łagodną zmiane na piersi. dostała tabletki i wszystko minęło! nie martw się, będzie dobrze!
napisał/a: maciek15 2008-06-18 00:29
mysle ze to przez kregoslup byc moze masz wypukline i kiedy cos dzwigniesz w zlej pozycji to po jakims czasie sie pokazuja sa to wezly nie mozesz dzwigac zrob sobie rezonans na ledzwie i piersiowy wtedy .Ja mam takie obiawy jak opisujesz a mam to przez wypukliny na kregoslupie mam27 lat mam to juz od jakisch 5 lat basen i niedzwigac jezeli to to samo