Guzki na płucach

napisał/a: pawelfel 2009-10-28 18:52
Witam serdecznie wszystkich ! Mam pewien problem , a mianowicie miałem robione badanie TK spiralna klatki piersiowej bez kontrastu i z kontrastem . W segm. 9i 10 płuca prawego wykryto trzy guzki śr. od 4 mm do 7 mm . W seg. 1/2 płuca lewego guzek śr. 7 mm , poniżej dwa śr. do 4 mm. W śródpiersiu kilka węzłów chłonnych śr, do 16 mm . Ściana klatki piersiowej bez zmian naciekowych . I mam pytanie , cóż może to być za choroba . Mam 51 lat . Dziękuje za szybkie odpowiedzi,

Zgodnie z regulaminem forum nie wolno umieszczać więcej jak jeden post o tej samej treści,pozostałe zostaną usunięte.
napisał/a: pawelfel 2009-10-30 18:50
Witam serdecznie wszystkich ! Mam pewien problem , a mianowicie miałem robione badanie TK spiralna klatki piersiowej bez kontrastu i z kontrastem . W segm. 9i 10 płuca prawego wykryto trzy guzki śr. od 4 mm do 7 mm . W seg. 1/2 płuca lewego guzek śr. 7 mm , poniżej dwa śr. do 4 mm. W śródpiersiu kilka węzłów chłonnych śr, do 16 mm . Ściana klatki piersiowej bez zmian naciekowych . I mam pytanie , cóż może to być za choroba . Mam 51 lat . Dziękuje za szybkie odpowiedzi, choruje od 15 lat na astme oskrzelową .