guzki na kolanach po artroskopii

napisał/a: bigsiu 2015-06-11 18:13
Witam,

Miesiąc temu miałem artroskopię kolana: pęknięta (pęknięcie było zastarzałe) łąkotka przyśrodkowa w rogu tylnym lewego kolana, pęknięte fragmenty zostały usunięte. Po kilku dniach mogłem chozić a po tgodniu odłozyłem kule. Rozpocząłem rehabilitacje, która po dwóch tygodniach się skończyła. Dostałem pozwolenie na chodzenie na siłownie (z czego chętnie skorzystałem). Przez 2 tygodnie na siłowni nie ćwiczyłem nóg - kontynuowałem tylko te ćwiczenia, które mi były zalecane w rehabilitacji. ok 2 tygodni temu pojawiły mi się guzki na operowanym kolenie dokładnie w miejscach, gdzie było cięcię. Guzki są twarde i przy dotyku trochę bolesne. Kolano trochę boli mnie "przy wykręcanu" i przy lekkim truchcie (oczywiście nie robię tego, tylko sprawdziłem kilka razy). Guzki wyglądają tak: https://vid.me/LO5a . Teraz pytanie: czy coś powinienem z tym robić? Iść do lekarza? Czy lekki ból miesiąc po operacji jest normalny?
napisał/a: theblackcat 2015-06-11 20:26
Guzki raczej normalne nie są. Dlatego warto udać sie do lekarza na skontrolowanie stanu pana kolan
napisał/a: ecli 2015-06-16 21:08
Też miałam kilka razy po artroskopiach takie zgrubienia z czasem same schodziły :)