Guzki na głowie

napisał/a: Orruviel 2011-08-13 17:06
Jakiś rok temu pojawiły mi się guzki na głowie. Przez ten czas nic się z nimi nie działo tylko jak za mocno drapnąłem to bolało. Ból jest podobny do uderzenia w jądra tzn. trzymając miejsce bólu wcale się on nie zmniejsza - ból ten trzeba przeczekać. Krostki te zauważyła moja babcia i podobno w miejscach gdzie są guzki nie ma włosów. Nie są one jakoś specjalnie duże. Dość nie dawno z dwóch guzków byłem w stanie wycisnąć jakąś wydzielinę i to dość sporą ilość. Czy to może być łysienie ? Czekam na odpowiedzi.

Edit: Zapomniałem wspomnieć że krostki są swędzące.
napisał/a: piotrosiama 2011-08-13 18:38
To są krostki czy guzki, ile masz lat ?
napisał/a: Orruviel 2011-08-13 19:43
Czerwone guzki. lat 18
napisał/a: piotrosiama 2011-08-13 20:52
A nie są przypadkiem podobne do czyraków ? Poszukaj w necie zdjęcia i poproś kogoś z domowników o porównanie.
napisał/a: Orruviel 2011-08-13 23:27
Moja mama twierdzi że to było coś jak normalny ropniak ale to dalej jest i objawy sa takie jak napisałem w pierwszym poście.
napisał/a: piotrosiama 2011-08-14 00:13
Ponieważ już dość długo borykasz się z tym problemem to dobrze by było zrobić wymaz z tych ropni i ustalić przyczynę ich powstawania.
pozdr.
napisał/a: Orruviel 2011-08-14 11:39
Nie wiem czy to może mieć coś wspólnego ale czasami rosną mi też (przeważnie na nogach) czerwone coś jak trochę większe pryszcze w miejscu cebulki włosa. I w tym miejscu włos jest słaby, można go wyrwać i wycisnąć białą wydzielinę.