guzek w piersi

napisał/a: aguska1 2007-01-11 23:40
Moja mama zrobiła sobie profilaktyczne badanie piersi(mammografia i USG). z wynikami tych badań udała się do dwóch lekarzy, którzy mieli odmienne zdanie na ten temat.Jeden mówił że nie ma nic ,zaś drugi powiedział że cos tam w piersi jest ale zbyt małe żeby coś wyrokować i żeby poczekać aż to urośnie.Takie zachowanie tych lekarzy wydaje mi sie mało poważne i bardzo niepokojące.Według mnie im wcześniej wykryty nowotwór tym większa szansa na wyleczenie.Co mam o tym wszystkim myśleć?
napisał/a: Izka1 2007-01-22 11:08
Bardzo dobrze myślisz.Im wcześniej tym lepiej-największe szanse w razie czegoś złośliwego.Twoja mama powinna zgłosić się do jakiegoś dobrego specjalisty,bo z tym nie ma żartów,ale może się okazać,że to tylko jakieś torbiele lub mastopatia piersi.Powodzonka!
napisał/a: Kasia_85 2007-01-23 22:57
Racja nie Twoja mama uda sie do jakiegos dobrego specjalisty , bo to jest powazny problem. A czy w Waszej rodzinie ktos inny mial raka ? bo moze to genetyczne i jak cos to mozna zrobic badania genatyczne, a jesli byly takie przypadki to sama tez zrob sobie takie badanie.Wiadomo czym konczy sie zbyt pozno wykryty rak...