guzek pod lewa zuchwa

napisał/a: judytak88 2015-04-08 20:31
Witam.
Mam 27lat.
Ponad tydzien temu czulam jakby brala mnie grypa. Oslabienie bole miesni trzeslo mnie od srodka jak po kilku kawach . Ciagle bylo mi zimno bylam zmeczona a na twarzy goraco. Ogolnie wieczorej mierzylam sobie goraczke i przez caly czas ok 37.3 Stopni.
W sobote. Ruszajac szyja poczulam guzek pod zuchwa . Bolal mnie i spuchla mi szyja w tym miejscu ale pewnie to od dotykania tego. Jest to twarda jajowata gulka ktora przy obracaniu glowy w dol w lewo wychodzi poza kosc.
Ogolnie mnie to nie boli.
Nie przeszly mi objawy ani gulka do wtorku wiec poszlam do lekarza.on po wywiadzie i badaniu palcami dal zwolnienie i antybiotyk na tydzien. Biore juz antybioyk 2dzien i bez zmian. Caly czas stan podgorackowy gulka jest mam malo sliny itp. Lekarz nie byl zbyt rozmowny. Nie powiedziaL co mi jest.
A jego slowa graniczyly do tego ze jego zdaniem ta wezel wczesniej juz taki byl ale nie wiedzialam o tym. I ze jak nie przejdzie po 7dniowej kuracji antybiotykami to mam do niego przyjsc.
Po ilu dniach powinno to zejsc przy antybiotykach?
Skad wiadomo jaka infekcje mam? Bo wezly to wynik jakies infekcji ald skad siadomo jakiej?
Ogolnie przeszkadza mi to ciagle zmeczenie . Moglabym spac godzinami
napisał/a: anka862 2015-05-04 14:43
Ciągłe zmęczenie i możliwość spania godzinami często są objawami problemów z tarczycą.
napisał/a: judytak88 2015-05-05 19:29
Nie myślę że coś mogę mieć z tarczyca bo nigdy nie miałam z nią problemów a badana była. Ogólnie po antybiotyku guzek się zmniejszył ale dalej mogę go złapać i przenieść na poza kość. Lekarz powiedział że to pewnie zwlukniaky węzeł ale ze ciągle miałam temp powyżej 37 dał skierowanie na ob i CRp. Wyniki w normie a ja nadal mam taką temperaturę jestem zmęczona i czuje się ciągle jak by "coś mnie miało brać "