Guzek na wargach sromowych

napisał/a: Juliett1 2010-01-21 22:07
Czym może być guzek wyczuwalny na wargach sromowych,nieco bolesny przy dotyku, większy od ziarnka grochu? Miejsce gdzie jest guzek jest nieznacznie zaczerwienione. Konieczna jest wizyta u ginekologa?
napisał/a: ivi.kiwi 2010-01-21 22:11
Jak najbardziej...
napisał/a: Juliett1 2010-01-21 22:19
Czym może byc ten guzek?Zapalenie? Ropa?
napisał/a: malutka40 2010-01-22 01:28
Ja tez miałam guzek w tym samym miejscu co Ty,poszłam do ginekologa,powiedzial ze to zwykła krosta,tylko większa i dal mi maść clotrimazolum,po kilku dniach zniknęło.pozdrawiam
napisał/a: Apexossissacri 2010-01-25 20:10
Juliett napisal(a):Czym może być guzek wyczuwalny na wargach sromowych,nieco bolesny przy dotyku, większy od ziarnka grochu? Miejsce gdzie jest guzek jest nieznacznie zaczerwienione. Konieczna jest wizyta u ginekologa?

Może to łechtaczka ?
napisał/a: Kasieniek84 2010-01-25 22:06
Cieżko powiedzieć co to może być bo zbyt dokłądnie nie napisałas jak to wygląda i czy odczuwasz jakieś bóle czy coś innego. Może to być zwykł wyprysk, może być to coś z ropą, może gruczoł Bartholina(guzek z ropą) Jednak musi zobaczyć do lekarz i jeśli to coś co się leczy to podejmie leczenie i bedzie ok, napewno nie lecz się sama i nie zwlekaj z wizytą. Jeśłi to byłby wykwit jakiś ropny to polecam maść ichtiolową(okłady z niej najlepiej na noc) co wyciągnie ropę. a do przemywania Rivanol. Jednak polecam wizytę u lekarza bo bez sensu leczyć się samemu nie wiedząć czy w dobrym kierunku i czy napewno to nie jest nic groźnego. Pozdrawiam