GUZ - zagrożenie nowotworowe..

napisał/a: hojka :) 2007-04-13 16:15
mam guza nad prawym kolanem... byłam u 4 lekarzy i dwóch powiedziało mi że mam to szybko wyciąć, bo za jakiś czas może to sie przeradzać w nowotwór, a dwóch stwierdziło że na razie nie ma takiej potrzeby.. gdyż narośl kostna( bo tak sie to podbno nazywa) nie wykazuje na razie tendencji nowotworowych. MAm poważne wątpliwości CO ROBIĆ?? jest tu jakiś ekspert ?:D doradźcie mi bo na lekarzach już sie parę razy zawiodłam.. czekam na odpowiedź bo to pilne.. jeżeli zdecyduję sie na operację to w czerwcu mam zabieg wiec zależy mi na czasie.
napisał/a: jakoo 2007-04-13 17:29
Pod nóż, dla spokojności.
napisał/a: qaczeq 2007-04-16 22:24
no ale kolano .. i nóz .. ja bym nie ryzykował ... sprawdzać czy rośnie .. jesli ci to nie przeszkadza za bardzo to tylko scisła kontrola ..... no chyba że jdnak rośnie to nie ma na co czekac ;) pozdrawiam
napisał/a: Maaszta 2007-04-17 19:40
Witam! JA mam guza w przedramieniu prawej ręki. Mój lekarz skierował mnie na rezonans gdyż jest to tak specjalistyczne badanie, ze po nim bedzie wiadomo konkretnie co i jak, tyle, że ja z góry dowiedziałam się, że będę mieć operację. Więc ja sugerowałabym ... poprosić lekarza o skierowanie na to właśnie badanie.. wprawdzie ja czekam na nie 2 miesiące bo takie sa odległe terminy ale wole wiedziec jakiego rodzaju guz jest w mojej ręce a nie wycinac tak od razu.