Guz i wydzielina w piersi

napisał/a: Angie88 2011-12-16 20:26
Witam,
mam 23 lata i obecnie jestem w UK. 4 dni temu zauważyłam wyciek żółtej wydzieliny z krwią w piersi. Poszłam z tym od razu do lekarza. On mnie przebadał i wyczuł 2 guzy (po jednym w każdej piersi) ok 1x1 cm oba i kazał się tu zarejestrować do GP w celu wykonania badań czy te guzy nie są rakowe. Ja natomiast nie mogę tego zrobić ponieważ nie jestem tu zatrudniona ani nie studiuję :( Jednak zabezpieczyłam się na ten wyjazd ubezpieczeniem w Polsce z Warty. Moje pytanie brzmi czy powinnam zjechać do kraju na natychmiastowe badania czy iść tu na ubezpieczenie z Warty? Czytałam na innych forach, że jak jest krew w wydzielinie to zły znak. Był ktoś może w podobnej sytuacji ponieważ ja nie wiem co mam zrobić?? Dziękuje z góry za pomoc!
napisał/a: Vieri 2011-12-17 00:04
Witam,

Konieczna jest niezwłoczna, dalsza diagnostyka. Objawy są niepokojące i należy zacząć od USG piersi oraz mammografii. W przypadku wykrycia zmian w mammografii, na podsatawie BIRADS będzie można podjąć dalsze działania. Myślę, że ubezpieczenie z Warty jak najbardziej powinno zostać uruchomione a diagnostyka wykonana za granicą.

Pozdrawiam