GRZYBY W KALE, LAMBLIE, BAKTERIE GRONKOWIEC

napisał/a: angel71 2009-03-04 19:09
W skrócie tak choruje od 8 lat ciągle na inną chorobę średnio co 1 - 2 miesiące. Zjadłam już chyba wszystkie możliwe antybiotyki :( mam 26 lata – 42 kg teraz...
Coraz gorzej się czuję, ,chodziłam od lekarza do lekarza prosząc o jakiekolwiek badania. Słyszałam tylko ma Pani dobre ob i morfologie dobrą, więc jest Pani zdrowa , jak boli to nic czasem musi... albo , ze to wszystko z nerwów... albo dobrze Pani wygląda nic Pani nie jest... Przy czym mój stan coraz bardziej się pogarszał. zaczęło się od kataru i ciągłego kaszlu bólu głowy - badań na zatoki (zdrowe) , leków na alergie ( mała na roztocza, kurz, trawy ) antybiotyków , które nie skutkowały w końcu prywatny lekarz stwierdził skrzywienie przegrody nosowej zlecił operacje, ale się boje i zarazie nie idę nigdzie , bo i tak mam inne problemy. Katar jak mam to mam od 8 lat ale jest już trochę lepiej. Głównymi objawami jakie mnie męczą to ciągłe infekcje, stany zapalne, bakterie całego organizmu - co chwile coś nowego, powiększone węzły chłonne szyja czasem do 2 cm... Kaszel głównie lato 3 mc bez przerwy, lekki katar. Ostatnio coraz gorzej się czułam ciągły ból głowy - skronie po obu stronach paraliżujący, bezsenność, ciągłe bóle brzucha, nerwowość, osłabienie oragnizmu, ciągłe zmęczenie.

Nawracające infekcje układu moczowego w tym roku - 3 razy - furaginum, teraz wyszła mi źle cytologia grupa II zmiany zapalne ascus, nasilone zapalenie, flora mieszana, metaplazja, metaplazja z dyskariozą , komórki stanu zapalnego granulocyty i metaplastyczne niedojrzałe. Leki - już drugi lekarz. pierwsze nie podziałały macmiror complex 500, gynalgin i provag - flora, teraz biorę metronidazol 0,5 , detreomycini 0,2 ac. borici 0,2 lekarstwo robione plus Azimycin - zobaczymy czy poskutkuje ale mam jakieś złe przeczucia.

Ale to nic ostatnio nasiły się bóle głowy , brzucha , bezsenność płakałam z bólu i wyczerpania. Więc jak zwykle poczytałam trochę w internecie i postanowiłam zrobić wszystkie badania prywatnie bo nie miałam już siły ani ochoty chodzić i słuchać ze to z nerwów albo nic mi nie jest.

Więc mocz - tym razem ok - ulga,

cukier chyba tez - 4,8 mmol,

morfologia tez w miare leukocyty 7 tys niby w normie, podwyzszony procentowy udział odsetek netrofili neu% - 72,1 ( norma 40 - 70 ) podwyższony wzkaznik chyba swiadczy o infekcjach ,stanach zapalnych, grzybach. drugi wskaznik podniesiony mpv 10,1 fl (norma 7,4 -10) niewiele, ale powyzej normy - niedokrwistosc megablastyczna brak witaminy B12 i kwasu foliowego.

Badania kału potwierdziły to co podejrzewałam GRZYBY, a więc wyjałowienie żołądka po antybiotykach , stąd tez ból brzucha odbijanie od dwóch miesięcy , dziwne odgłosy w żołądku, przelewanie, złe samopoczucie lecz nadal musze jeść antybiotyki stan zapalny ginekologiczny plus lamblia.

Badanie kału wykazało brak pasożytów ale obecność LAMBLLIE teraz juz wszystko wiem... sama do tego doszłam po 8 latach bezskutecznego chodzenia do lekarzy główne objawy to ból głowy - zatrucie toksynami wydzielanymi przez lamblie, bezsenność , kaszel , zmęczenie , ból brzucha odbijanie myślę ,ze mam bardzo zaawansowane stadium ... lekarz zapisał mi kolejny antybiotyk - podobno jakaś trucizna metronidazol 250 mg przez 7 dni, 3 razy dziennie pomoże nie wiem??? mam nadzieje i nie wiem czy powinnam zrobić potem kolejny raz badania za jakiś czas?

Do tego w wymazie gardła wyszedł GRONKOWIEC ZłOCISTY - staphylococcus aureus liczebnosc - liczne. uwagi -
1.szczep metycylinowrazliwy - mozna styosowac penicyliny izoksazoliowe, penicyliny skojarzone z inhibitorami betalaktamaz, cefalosporyny II generacji i III parenterane. 2.wynik oznaczenia dla erytromycyny jest reprez. dla klarytromycyny, azytromycyny, roksytromyc

nazwy leków antybiogram
oxacillin, erythromycin, clindamycin trimethoprim, sulfamethoxazole, tetracycline, gentamicin, ciprofloxacin, amikacin

Powinnam leczyc tego GRONKOWCA??? jeśli do tego mam labliie i grzyby??? w przypadku grzyba każdy antybiotyk to wyniszczenie organizmu! zażywam teraz florę , pije aktimela i antybiotyk na lamblie plus antybiotyki od ginekologa... Co mam zrobić z moimi chorobami czym leczyć??? czy może jeszcze mam inna chorobę??? bardzo proszę o radę lekarza.
napisał/a: wirolex 2009-03-07 19:13
Słuchaj moze dam teraz najłupszą poradę na tym forum,ale moja ś.p babcia zawsze mówiła,że na owski i robaki najlepszy jest ocet,tzra codziennie pić,rozcieńczony. Jesteś chora strasssssznie.Współczuję...
napisał/a: wirolex 2009-03-07 19:28
A czy ty pokazałaś ten twój wynik ginekologowi? Nie podoba mi sie to słowo metaplazja...
napisał/a: angel71 2009-03-07 21:18
Re: Gronkowiec złocisty gardło, infekcje
Wysłano: 2009-03-06, 07:05

Do: angel7

Da się postawić na nogi. Spokojnie.
Na razie faktycznie potrzebny metronidazol. Po przeleczeniu trzeba będzie zacząć flukonazol (na infekcję drożdzakową. Tu leczenie będzie długie, min. 10 dni flukonazolu, 2 tyg. przerwy i znów 10 dni.
Konieczna dieta (poczytaj na forum), wit. z gr. B, lecytyna, cynk i selen (koniecznie), magnez, wapń.
To na razie tyle. Gronkowcem zajmiemy się później.

Posty: 5497
Dołączył: 2006-10-22, 18:58
Lokalizacja: Polska
Prywatna wiadomość

ODPOWIEDź angel
Więc tak to jest wiadomość którą dostałam na forum od jakiegoś lekarza laryngologa, więc chyba nie jest tak źle. Co do octu to wątpie,ze mi to pomoże ten metronidazol ma zabić te lamblie tak czy tak zrobie test potem dla pewności, wybrałam już prawie całe opakowanie niby czuje się lepiej, więc chyba padły. co do ginekolog byłam u dwóch i to nic groźnego jakas infekcja mam nadzieje ze teraz wyjdzie wszystko ok w wynikach. No dziękuje,ze mi współczujesz, ale może lepiej tylko potrzymaj kciuki,zebym szybko wyzdrowiała i juz mnie nic nie dopadało...mam dosc tych chorób i antybiotyków buuu... ale wazne ze wkoncu wiem co mi... Pozdro
napisał/a: angel71 2009-03-07 21:18
Re: Gronkowiec złocisty gardło, infekcje
Wysłano: 2009-03-06, 07:05

Do: angel7

Da się postawić na nogi. Spokojnie.
Na razie faktycznie potrzebny metronidazol. Po przeleczeniu trzeba będzie zacząć flukonazol (na infekcję drożdzakową. Tu leczenie będzie długie, min. 10 dni flukonazolu, 2 tyg. przerwy i znów 10 dni.
Konieczna dieta (poczytaj na forum), wit. z gr. B, lecytyna, cynk i selen (koniecznie), magnez, wapń.
To na razie tyle. Gronkowcem zajmiemy się później.

Posty: 5497
Dołączył: 2006-10-22, 18:58
Lokalizacja: Polska
Prywatna wiadomość

ODPOWIEDź angel
Więc tak to jest wiadomość którą dostałam na forum od jakiegoś lekarza laryngologa, więc chyba nie jest tak źle. Co do octu to wątpie,ze mi to pomoże ten metronidazol ma zabić te lamblie tak czy tak zrobie test potem dla pewności, wybrałam już prawie całe opakowanie niby czuje się lepiej, więc chyba padły. co do ginekolog byłam u dwóch i to nic groźnego jakas infekcja mam nadzieje ze teraz wyjdzie wszystko ok w wynikach. No dziękuje,ze mi współczujesz, ale może lepiej tylko potrzymaj kciuki,zebym szybko wyzdrowiała i juz mnie nic nie dopadało...mam dosc tych chorób i antybiotyków buuu... ale wazne ze wkoncu wiem co mi... Pozdro
napisał/a: angel71 2009-03-19 22:52
więc ze mną już ok byłam w strasznym stanie trafiłam w końcu na dobrego lekarza i czuje się teraz super byle tak dalej pozdrówki dla wszystkich i zdrówka bo to najwazniejsze
napisał/a: icekub 2016-05-08 21:53
Witaj angel7.
A możesz podać namiar natego dobrego lekarza ?