Grzybica stop ,penisa,dłoni,paznokci

napisał/a: wojtekwasz 2015-02-26 11:18
Witam ! Od ponad roku zmagam sie z grzybica ,na początku była to skora nóg ,następnie paznokci stop ,paznokci dłoni,penisa i skory na palcach. Objawy grzybicy skory zlekceważyłam ,ustały po jakimś czasie ,niestety następnie pojawiła sie grzybica paznokci ,zacząłem terapia zestawem scholl - pilniczki i lakier ,niestety brakowało mi wytrwałości i skończyłem przed czasem ,po kilku miesiącach wróciły objawy lecz takze na paznokciach rak ,na nogach ,palcach rak i penisie. W tej chwili posiadam nowy zestaw firmy scholl ,lek exoderil w kremie , clotrimazolum gsk i ungentum undecylenicum ,nie wiem juz jak stosować te leki ,wydaje mi sie ,ze powinienem całe ciało wysmarować tymi maściami ,niestetytubki sa po 15g ,30g wiec jest to niemożliwe. Pojawiły mi sie na udach miejsca w okrągłym kształcie gdzie skora jest sucha ,twarda i lekko zluszczona. Tak wiec mam zamiar stosować do paznokci preparaty scholl. Do stop krem exoderil ,czym smarować penisa nie wiem i która miejsca na skórze nóg mam smarować żeby to wyleczyć ,co z wymienionych leków moge używać do skory rak ? Prosze o pomoc.
napisał/a: piotrosiama 2015-02-26 16:49
Strasznie zaniedbałeś ten stan i zapewne bez porady specjalisty stosowałeś wymienione leki. Poczytaj o maści Mykodermina choć moim zdaniem powinieneś otrzymać i tabletki, a to już będzie na receptę.
napisał/a: Seba_01 2015-03-06 09:07
Hej!

Masz bardzo poważny problem. Sam też nie wiedziałem jak poradzić sobie z nawrotami grzybicy głownie na stopach.
Kiedyś tutaj znalazłem kilka porad i zacząłem je stosować http://www.forumdermatologiczne.pl/porada/kilka-wskazowek-jak-zapobiegac-grzybicom/3744.html

Trzymam kciuki zeby Tobie też pomogło :)