Grzybica penisa? Zaczerwienienie, suchość. POMOCY

napisał/a: anonimowo21 2014-03-05 18:44
Witam, mam 16 lat i intymny problem.
Otóż około miesiąc temu zaczął mnie swędzieć penis, kiedy ściągnąłem napletek zauważyłem zaczerwienienie na żołędziu w linii, dokąd on sięgał. Zakupiłem niezwłocznie maść Clotrimazolum i przez ten cały miesiąc smarowałem penisa 2-3 razy dziennie. Teraz zaczerwienienie delikatnie zniknęło, choć nadal jest widoczne. Ostatnio pomyślałem, że warto zobaczyć jak będzie bez maści - pomyślałem, że będzie już dobrze. Gdy przebudziłem się rano i próbując ściągnąć napletek poczułem jakby on się przykleił do żołędzia, nie wiem jak to dobrze określić, ale najzwyczajniej trudniej było mi go zdjąć, było podobnie jak zauważyłem, że jest coś nie tak w lutym. Dzięki maści mogę go normalnie zdejmować, bez niej ściąganie go nie sprawia bólu, ale tak jak wyżej napisałem - dziwne uczucie klejenia się lub suchości? Idąc tropem suchości - skóra na penisie jest pełna kawałków oderwanej białej, suchej skóry, natomiast żołądź i napletek po stronie zewnętrznej około 1/2 wysokości penisa od góry ma dziwną strukturę w dotyku.. Jakbym dotykał folię, czy coś podobnego, po prostu nie czuć tej miękkości skóry jak u nasady członka.. Przez to żołądź jest jakby poprzecinany przez linie (nie pęknięcia, bo nigdzie się one u mnie nie pojawiły - na szczęście) tworzy przez to jakby mozaikę na żołędziu - wiem, bardzo śmiesznie to brzmi - ale po prostu te linie to tworzą, a nie wiedziałem jak nazwać to dobitniej.
Mam nadzieję, że ktoś mi pomoże.. Inne leki lub jakiekolwiek wskazówki?
Druga sprawa to to, że jestem niepełnoletni, a chciałbym jednak wybrać się do dermatologa, ale najlepiej bez opiekuna, ponieważ czułbym się paranoicznie będąc w takiej sprawie z kimś u boku. Sam fakt powiedzenia o tym/pokazaniu co nie co lekarzowi jest dość przerażające.. Stąd moje drugie pytanie - czy niepełnoletni (16 skończone) może iść sam do lekarza, a raczej dermatologa?
Czekam na odpowiedzi, proszę o pomoc i z góry dziękuję za zainteresowanie!