grupa inwalidzka z powodu karłowatości

napisał/a: dnttwskd 2013-05-15 18:26
Witam, czy mogę ubiegać się o grupę inwalidzką mając 170cm wzrostu?
napisał/a: Los Angeles Galaxy 2013-05-15 18:53
dnttwskd napisal(a):Witam, czy mogę ubiegać się o grupę inwalidzką mając 170cm wzrostu?


Witam ,
nie ma szans ... znam kolegów co też mają 170 cm i normalnie pracują w ... tartaku lub na zakładach chemicznych .
Musiałbyś mieć poniżej 150 cm !!!
napisał/a: dnttwskd 2013-05-15 19:02
to chyba żart, prawo musi w jakiś sposób to regulować, mając 170cm wzrostu do niczego się nie nadaję, nie mogę nigdzie sensownie pracować, nie mogę założyć rodziny więc jestem bezużyteczny, dlaczego tacy ludzie nie mogą otrzymać żadnej pomocy.
napisał/a: Los Angeles Galaxy 2013-05-15 19:09
Leo Messi ma 169 cm a to najlepsze piłkarz świata .
Kilku znajomych z osiedla ma 170 i normalnie pracują fizycznie i mają rodziny.

http://portalwiedzy.onet.pl/41467,,,,karlowatosc_niedobor_wzrostu,haslo.html


W USA z tego co wiem przy 170 cm też byś nie dostał takiego zaświadczenia 170 cm to nie jest jakoś nadzwyczaj mało ... po prostu normowy ale lekko niski wzrost.
napisał/a: Arvi 2013-05-16 15:21
Mało nie oplułem ekranu laptopa jak to przeczytalem... przepraszam : )

Mam 171 cm i jakoś nie płaczę, nie mam żadnych kompleksów na tym punkcie ^^
Jezeli pisales to na zarty, tylko na serio, to radze z całego serca znaleźć sobie psychologa, który Ci pomoże - nie musi to być ten z poradni, ale najlepszy przyjaciel, przyjaciółka.. ktoś kto będzie mógł Cię wysłuchać lub pocieszyć. W sumie przed obcymi ludźmi czasami bardziej jesteśmy skłonni się otworzyć.

Ja zawsze przywołuję osobę Toma Cruisa jako przykład. Trzykrotnie zonaty, Swojego czasu uznawany za najprzystojniejszego faceta na świecie, a ma 169 cm : )
napisał/a: dnttwskd 2013-05-17 00:15
To bede musial isc chyba prywatnie do psychologa, nie da sie miec przyjaciolki majac 170cm wzrostu, kobiety nienawidza karlow.
napisał/a: Arvi 2013-05-17 00:18
Masz naprawdę złe myślenie - ja mam same przyjaciółki :p
napisał/a: dnttwskd 2013-05-17 20:10
mysle, ze nie masz racji i chyba zgodzi sie ze mna kazda kobieta, po co jakiejs kobiecie karzelek? kobiety poszukuja jak najlepszego materialu genetycznego, karzelki takim materialem nie sa.
napisał/a: piotrosiama 2013-05-18 13:39
Ależ o jakiej karłowatości tu mowa ? A tak na marginesie - ile masz lat ?
napisał/a: lucky42 2013-05-18 16:16
dnttwskd napisal(a):mysle, ze nie masz racji i chyba zgodzi sie ze mna kazda kobieta, po co jakiejs kobiecie karzelek? kobiety poszukuja jak najlepszego materialu genetycznego, karzelki takim materialem nie sa.


To może ja się wypowiem jako kobieta.
Mój chłopak ma 170cm wzrostu, 24 lata. Ja jestem dokładnie tego samego wzrostu.
W niczym nam to nie przeszkadza. Jesteśmy ze sobą od ponad roku i jest nam razem bardzo dobrze i oboje jesteśmy szczęśliwi.
Pracował przez kilka miesięcy w magazynie, więc o jakiej grupie inwalidzkiej tutaj mowa?