Grudki wydalane z moczem.

napisał/a: anonim1984 2006-08-18 01:47
Witam!
Od jakiegos czasu zauwazylem ze razem z moczem wydalam co jakis czas jakas metna substancje, towarzyszy przy tym dosc silny bol i pieczenie cewki moczowej.
Dzieje sie to czasem raz w tygodniu a czasem dwa lub trzy razy. Ta substancja z moczu jak wyschnie to jest biała i sie kruszy brudząc jak kreda.Nie wiem czy to przyczyna bakterii czy jakas infekcja grzybiczna.Prosił bym o pomoc i dokladniejsze opisanie mojego przypadku i ewentualnie jakich leków urzywać by to wyleczyc.
Zgóry dziękiuje za pomoc.
napisał/a: plb1985 2006-08-18 03:47
zrób badanie ogólne moczu z posiewem
napisał/a: anonim1984 2006-08-18 23:54
robilem badanie moczu i lekarz stwierdzil ze to bakterie, bralem leki i nic nie pomagalo.te leki byly podobno silne i po 10 dniach mialy pomoc ale bylo niby dobrze jakies 2 lub 3 tygodnie i znow to samo.wiec nie wiem juz co jest.
napisał/a: plb1985 2006-08-19 02:44
proszę o dodatkowe informację, wyniki badań oraz leki, które przyjmowałeś
napisał/a: anonim1984 2009-05-13 22:21
Witam ponownie.
Po ostatnim poście jaki był dawno temu jeszcze kilka naście razy robiłem wyniki i nic nie stwierdzono ani z nerkami ani z układem moczowym, aż w końcu skierowano mnie do Nefrologa. Zrobiłem badania moczu w tedy jak pojawiły się grudki, okazało się że są to liczne fosforany, które jak się okazało powstawały w wyniku spożywania Coca-Coli, napojów energetycznych i innych które zawierają fosforany, lekarz kazał zastąpić te napoje wodą mineralną lub inną (np. smakową jeśli ktoś nie lubi) która nie zawiera fosforanów aby zobaczyć efekt i póki co jest wszystko w porządku a minęło już 3 miesiące odkąd odstawiłem te napoje, więc myślę że to był powód moich dolegliwości.
Może komuś pomoże mój post.
Pozdrawiam.