Gronkowiec złocisty-Podziękowanie dla Petera

napisał/a: ala881 2010-07-04 12:04
Witam wszystkich na forum, szczególnie tych którzy maja problem z Staphylococcus aureus MSSA.W styczniu ubiegłego roku zwróciłam się o pomoc do Petera ponieważ badania gardła u mojego syna wykazały obecność tej bakterii. Mój syn (26 lat obecnie)parę lat borykał się z problemem migdałków, były pokryte białym nalotem i wyglądały (nie wiem czy to jest dobre słowo!!!) jakby były nadpsute, w każdym razie wyglądały niezbyt pięknie,do tego wydzielała się z nich ropa no i ten przykry zapach . Wizyty u laryngologów nie wniosły nic oprócz stwierdzenia jest w porządku ,z wiekiem przejdzie(!!!). Troche zbyt długo czekałam ale w ubiegłym roku wlaśnie na wlasna reke bez konsultacji zrobiliśmy wymaz z gardła i i stwierdzono Staphylococcus aureus MSSA. Oczywiście wpadłam w panikę i udaliśmy się do odpowiedniego lekarza ale jestem zażenowana postawą przedstawicieli swiata medycyny w przychodniach i szpitalach ,szkoda słów!!!! Zaczełam szukać pomocy na forach internetowych i trafiłam na porady Petera. Zwróciłam się do Niego o pomoc i otrzymałam !!!zaordynował naprawdę prostą ale skuteczną metodę ,po kilku miesiącach a konkretnie w maju tego roku mój syn zrobił kontrolny wymaz z gardła i okazało się że Staphylococcus aureus MSSA nie występuje a wyizolowane drobnoustroje stanowią florę fizjologiczną. Jestem pełna podziwu dla Petera dla Jego wiedzy i bezinteresownośći w udzielaniu porad bardzo skutecznych zresztą w przypadku mojego syna. Trzymaliśmy sie ściśle zaleceń i udało się .Bardzo dziękuję za pomoc .
djfafa
napisał/a: djfafa 2010-07-05 09:28
Przeniosłem do luźnych, bo to bardzoej odpowiedni dział.
Dziękujemy za opinię.