Gronkowiec złocisty i paciorkowiec zieleniejący .

napisał/a: ania411 2013-06-26 23:26
Witam serdecznie mam problemy z gardłem i z nosem .Około 5 lat temu to się zaczęło i nie ma końca .Problemy :bóle gardła ,kaszel kichanie ,sikanie itp.Najpierw przeziębienie co 2 tygodnie antybiotyk (jak tydzień brałam to było dobrze ,a po tygodniu następny zimno gorączka cały czas 37)potem podejrzenie o alergie ,przeszłam testy nawet zawodowe(w instytucie medycyny pracy ) bo jestem fryzjerką i nic .Laryngolog i badania też w sumie nic .Po tomografie zatok i wymazie z gardła .W końcu trafiłam do szpitala chorób płuc i oprócz wyniku z PLWOCINY też nić nie stwierdzono .Wynik z plwociny to:-Neisseria sp. -streptococcus gr viridans -Staphylococcus aureus .Dano ni antybiotyk zgodny z antybiogramem i przez miesiąc ISMINGEN .I nic ciągle mam objawy przeziębienia i wieczorne dreszcze zrobiłam wymaz z gardła i nic .Miesiąc temu laryngolog dał mi antybiotyk doxycyclinum a obecnie biorę biostyminę przez miesiąc ale nie widzę poprawy jak skończyłam antybiotyk po tygodniu jak zwykle rano plucie ropą kichanie sikanie i nic więcej .Proszę o pomoc bo naprawdę mam dość !A i jeszcze jedno od dziecka mam opryszczkę a szczególnie latem po opalaniu i kilkanaście lat temu zrobiłam wymaz bo mnie okropnie wysypało też mi wyszedł gronkowiec złocisty .Mam 45 lat i jestem załamana mam wrażenie że od dziecka jestem zarażona tym świństwem i nikt nie umie tego wyleczyć ! Proszę o pomoc !!!!!!!!!!!!!!!!!!
napisał/a: ania411 2013-06-30 22:21
Nie widzę żadnej odpowiedzi a tak mi zależy !Zapomiałam się spytać dlaczego tak jest : i gdzie w końcu mogę mieć tego gronkowca i paciorkowca skoro w wymazie nie wychodzi tylko w wyplucinach jest ?
napisał/a: ~Anonymous 2013-06-30 23:32
Proszę wyszukać Pana Peter i napisać do niego prywatną wiadomość. Jest tu specjalistą w tej dziedzinie. Pozdrawiam.
napisał/a: ania411 2013-07-01 21:28
Renesans serdecznie dziękuję za wiadomość !
napisał/a: ~Anonymous 2013-07-01 22:01
Służę uprzejmie. Zdrówka życzę.