Gronkowiec złocisty czy trądzik łojowy?

napisał/a: Salii 2009-02-20 21:45
Moja historia choroby.
od 7 lat na wewnętrznej stronie ud w kroku miałam ropnie guzy takie twarde bolące i od czasu do czasu leciała z nich ropa chirurdzy stwierdzili że to gronkowiec złocisty i miałam dwie operacje na lewej nodze.Samo leczenie na lewej nodze trwało 5 lat antybiotyki cięcia i takie tam teraz mam tą samą sytuację.Po wyjściu ze szpitala przerzuciło mi się to na drugą stronę w tych samych miejscach co na lewej nodze.Miałam robione wymazy i wyszło że gronkowiec nie chciałam przechodzić znów tego samego piekła więc zmieniłam chirurga ten zaś odradził jakie kolwiek leczenie i operację.Hym kazał to zostawić więc zostawiłam.Ale mineło od tego momętu 5 lat ciągle to ropieje guz jeden jest na 4 centymetry szerokości twardy i już nie ropiejący pozostałe mniejsze ropne guziki.Przeszkadzają mi w normalnym życiu sexualnym i higienicznym więc dwa dni temu stwierdziłam że robię znów z tym porządek i poszłam do dermatologa i tu szok pani doktor spojrzała i powiedziała że to łojotok trądzikowy skierowała mnie na badanie krwi i powiedziała że mam przyjść 25lutego badania z krwi są dobre a i rozmawiała ze mną na temat tego antybiotyku że mam się zastanowić i dać jej odpowiedz i zgodę Aknenormin.Dodam że z piersi również leci mi ropa.Ostatnio mnie bolą a wy wymazach też był gronkowiec jak to wszystko rozumieć i gdzie teraz mam się udać Proszę o jakąś poradę.