Gorączka powracająca przez 14 dni

napisał/a: ameyuri 2014-03-17 20:31
Witam. Opisze mój dziwny przypadek, mam nadzieję że ktoś mi pomoże.

Na ostatki w sobote (01.03) przeziębiło mnie, w sumie przez swoją głupote. Przez 4 dni nic nie odczuwałem ale z nocy z wtorku na środę (04) nie mogłem zupełnie spać, złapała mnie gorączka, źle się czułem. Właśnie takie typowe objawy grypy trzymały mnie do soboty, gdy w końcu myśląc że już jest okej, powoli "wracałem do życia", aż w Niedzielę (09) w Kościele niespodziewanie pojawił się ostry ból w dolnej części pleców, w okolicach nerek. Ból był prawie nie do wytrzymania, dlatego praktycznie od razu wróciłem do łóżka. W poniedziałek gorączka powróciła, a z nią ból gardła oraz głowy. Moje plecy były odczuwalne, ale już nie tak bolące. Lecz samo odczucie nie daje mi spokoju aż do dziś. We wtorek (11) pojawiłem się u swojego lekarza, który stwierdził że z nerkami wszystko okej, przepisał mi jedynie Augmentin. Stosowałem go aż do dziś. W poprzedni czwartek (13) wróciłem do szkoły, odczuwałem jedynie poczucie zmęczenia, najprawdopodobniej przez antybiotyki oraz wcześniejszy lekki ból w okolicach nerek. Aż w końcu w Niedzielę wieczorem (16) znowu złapała mnie gorączka. Znowu nie poszedłem do szkoły, leżałem cały dzień w łóżku. Wieczorem, czyli dzisiaj, znowu złapała mnie gorączka (37.5 stopnia). Nawet moja mam zaczęła się martwić.

W trakcie leczenia zażywałem jeszcze Furaginum, rutinoscorbin, osłonę na antybiotyk oraz czasami aspirynę. Jutro dostanę wyniki moczu. Czy ktoś wie, dlaczego ta gorączka wraca, co może być tego przyczyną i jak w końcu się porządnie wyleczyć?
napisał/a: joannanr1 2014-06-03 21:28
Witam , stan zdrowia się poprawił?