Golenie

napisał/a: ratownik_0395 2012-11-05 14:10
Witajcie. Mam pytanie dotyczące owłosienia na nogach, pośladkach i w okolicach odbytu. Wiem, jest to bardzo krempujący temat i cholernie wstydliwy, ale na szczęście można poradzić się chociaż troche przez Internet. Otóż mam bardzo długie i gęste włosy na nogach - łydki i uda, pośladkach i w okolicach odbytu. Ja nie wiem co mam z tym zrobić. Dla mnie to jest strasznie okropne ale nie wiem jak się tego pozbyć. Cały czas przyjmuję leki sterydowe na astmę od 5 r.ż, często mam różne antybiotyki - nie wiem czy to ma na to wpływ. Kiedy próbowałem to skrócić nożyczkami ale odrosł jeszcze większe. Strasznie przez to jestem załamany. Wstydzę się rozebrać - na basenie, u lekarza, w szkole, w lato. Pomóżcie coś bardzo proszę. Jakieś metody na skrócenie, wypadnięcie tych włosów itp. Może trzeba to leczyć endokrynologicznie ? Błagam Was o pomoc.
napisał/a: Los Angeles Galaxy 2012-11-05 16:15
Jak jesteś mężczyzną to bym się tym nie przejmował sam mam taki zarost i tak mi szybko włosy wszędzie rosną że szok.
Gole się 5-6 razy w tygodniu ... ale tylko na twarzy pod pachami i w top secret place a na nogach i pośladach nie widze sensu.

Jak jesteś kobietą to są np. systemy komputerowe w postaci wygodnej maszyny stworzony do
stymulacji porostu włosów oraz walki z ich nadmiernym porostem. Kilka piłkarek z tego korzysta w mojej okolicy koszt to 100 zł.
napisał/a: ratownik_0395 2012-11-05 16:22
Jestem mezczyzną i przyznam, że naprawdę to jest bardzo wstydliwe i w róznych sytuacjach bardzo niekomofortowe. Jak myslisz, dermatologmógłby cos poradzic ?
napisał/a: Los Angeles Galaxy 2012-11-05 17:54
Ciężko powiedzieć dla mnie solidne i nadmierne owłosienie to plus i oznaka zdrowia.
Ja wybrałbym się raczej do endokrynologa / Testesteron i te sprawy to jego działka.
Wydaje mi się że na stałe to nie usuniesz owłosienia neutralnym wyjściem będą jakieś salony urody lub nawet sportowe w których oferowane są zabiegi usuwania włosów z nóg, klaty itp w mojej okolicy liczą 100 zł raz na 6-7 tygodni trzeba powtarzać.
napisał/a: ratownik_0395 2012-11-05 18:17
Najgorsze jest to że jestem na etapie "nowych związków" i "smakowania życia" i dlategoto jest dla mnie az tak wstydliwe - mam 18 lat.
napisał/a: viki71 2012-11-05 19:18
Nie kumam.To chyba normalne,że facet jest owłosiony(poza pachami oczywiscie i plecami).Na Twoim miejscu martwiłabym się,jakbym nie miała zarostu a że masz,widac,że jestes facetem bez żadnych watpliwości:)
napisał/a: ratownik_0395 2012-11-05 19:56
wydaje mi się żę jest tego az za duzo
djfafa
napisał/a: djfafa 2012-11-06 08:55
Może podziel się tymi z endo, bo nie ma tygodnia żeby ktoś nie pisał o problemie braku owłosienia :)
napisał/a: ratownik_0395 2012-11-06 16:36
Ja wiem,że to może wydawać się Wam wszystkim śmieszne, głupie i w zasadzie nielogiczne, że owłosienie może stanowić problem. Ale jednak.
To może z innej beczki. Czy stosowane przeze mnie leki na astme, alergie, róznego rodzaju antybiotyki i jakie tylko leki są mogły wpłynąć na to zjawisko ?
djfafa
napisał/a: djfafa 2012-11-06 18:05
Absolutnie się nie śmieje, sam mam dość bujne owłosienie, które latem golę aby pokazać to na co pracowałem przez cały rok.
napisał/a: ratownik_0395 2012-11-06 19:34
No ja przyznam się szczerze że nie miałem teraz wyboru. W sobotę spotykam się z bardzo ważną dla mnie osobą i musiałem coś z tym poradzić więc troche przyciąłem maszynką do włosów. O wiele lepiej wygląda. Trudno nawyżej bede to z czasem powtarzał. Może kiedyś coś się uda zrobic. To naprawde jest wstydliwa sprawa przynajmniej dla mnie
djfafa
napisał/a: djfafa 2012-11-06 19:41
Jak to taki problem dla Ciebie to polecam kuracje laserem, efekt na długo.