golenie okolic intymnych u faceta

napisał/a: MANIEK111 2009-08-25 15:22
witam,mam problem,chce zabrac sie za wygolenie swoicj jader i okolic penisa...boje sie uzyc maszynki elekt..albo zwykłej maszynki do golenia bo boje sie zaciąć...juz kiedys mi sie takie cos przytrafiło ze sobie jadro zajechałem...i odpusciłem golenie:(...jak to zrobic zeby nie pozacinac przedewszystkim tych białych chrost na jadrach i u dołu prącia??słyszałem tez o specjalnych kremach depilacyjnych dla facetów...czy sa bezpieczne..??jakie najlepiej stosowac..??na ile ewentualnie starczaja??
z gory dziekuje za rzetelna odpowedz
pozdrawiam
napisał/a: jaguana84 2009-08-28 17:04
maz sobie goli zwykla maszynka ( wogoel nie czaje po co to robic:, wystarczy przyciac nozyczkami zeby byly krotsze:) jeszcze nie zdarzylo mu sie zaciac moze za blisko skory i za mocno to robisz? o kremach niestety nie slyszalam :)
napisał/a: jaguana84 2009-08-28 17:10
krem Revitol Hair Removal Cream ( 90 dniowa kuracja)- 83,49
djfafa
napisał/a: djfafa 2009-08-29 11:18
Maszynka jednorazowa i golenie w wannie lub pod prysznicem i nic więcej nie potrzebujesz. Po goleniu zwykły balsam lub krem i po kłopocie.
napisał/a: Marzenn54 2013-08-26 10:41
Ja depiluje się tylko i wyłącznie Revitol Hair Removal Cream wziąłem kiedyś z ciekawości bo żona używa i byłem mile zaskoczony krem depiluje bardzo dokładnie nie musiałem poprawiać po kilka razy skóra po depilacji pozostaje łagodna i przede wszystkim nie jest zaczerwieniona tak jak to miało miejsce wcześniej jak stosowałem inne preparaty. Jak żona zamawia to od razu 2 tubki haha :)
napisał/a: oliwkowa1 2013-09-05 10:40
lepiej kup sobie jakiś krem lub balsam, bo to bardzo wrażliwe miejsce i można łatwo podrażnić :)
napisał/a: koliberek1990 2013-09-17 01:12
Mój chłopak używa tego kremu: http://bielenda.pl/produkty/vanity-man-krem-do-usuwania-zbednego-owlosienia-dla-mezczyzn i jest zadowolony (cena około 8zł). Można do niego dokupić chusteczki enzymatyczne opóźniające odrost włosów (1,99zł w Rossmannie). Dla lepszego (gładszego) efektu poprawia maszynką jednorazową do golenia.