glodowka, daje fekty?

napisał/a: szkrabik2 2007-12-09 17:02
miesiac glodowki? czy da rade schudac 6 kilo? ozywiscie ni kompletna glodowka. ale przekaszanie jakiejchs listkow salaty czy kawalkow papryki czy ogorka?.
djfafa
napisał/a: djfafa 2007-12-09 17:50
Miesiąc? Na głowę upadłaś myślisz że Twój organizm tyle wytrzyma? I Ty przede wszystkim? maksymalny okres to 7 dni i to poprzedzony przygotowywaniem organizmu!!! 6 kilo to nie tak dużo! Można zgubić to w 3 miesiące nie przesdzając! takich diet jest tysiące zarówno w sieci jak i w kobiecych czasopismach! Naprawdę nie ryzykuj takim długim głodzeniem orgaznizmu. Co prawda 6 kilko schudniesz, ale po pierwsze efekt jojo murowany na 100% a po drugie możesz naprawde zaszkodzić swojemu organizmowi
napisał/a: jakoo 2007-12-09 18:17
Na krótko, potem może być jojo.
napisał/a: dziob 2007-12-13 11:27
wiesz co, glodowka to nie sposob, bo przytyjesz ze wzmozona sila!!! ja sie odchudzałam w naturhouse, w miesiac prawie 5kg. schudlam, niemalze normalnie jedzac, wiec sprobuj moze tam!!!fajna sprawa,tj.centrum dietetyki i zywienia i oni wlasnie tam odchudzaja, ja sie bardzo ciesze, bo schudlam i dalej chudne :D
napisał/a: kinzia 2007-12-14 21:43
napewnie ni eglodowka bo to tylko na krotka mete.... potem przytyjesz i tak bo organizm nie dostanie paliwa do normalnego funkcjonowania i zacznie gromadzic tluszczyk a po skonczonej glodowce i tak zaczniesz jesc tak jak jadlas do tej pory i przytyjesz duuuuzo wiecej