Globulki Patentex oval N + prezerwatywa

napisał/a: Eddie 2011-12-19 18:21
Witam serdecznie. Chciałbym dowiedzieć się jak wygląda sytuacja podczas zabezpieczenia się tymi dwoma metodami. Kochaliśmy się z dziewczyną w 18 dniu cyklu (zazwyczaj ma 30-31 dniowy cykl), czyli miała raczej dni płodne. Stosowaliśmy globulki i prezerwatywę. Do wytrysku doszło poza prezerwatywą i ciałem dziewczyny. Prezerwatywa nie pękła ani się nie zsunęła. Globulek użyliśmy tak, jak nakazuje instrukcja, czyli po zaaplikowaniu odczekaliśmy 15 min. Niektórzy twierdzą, że globulki uszkadzają prezerwatywy. Na ulotce Patentexu było napisane, że zalecają stosować globulki z prezerwatywą (użyliśmy Durexa). Czy te zabezpieczenia wystarczą, byśmy nie musieli się martwić o ciążę?

Z góry dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam.
napisał/a: wikam2 2011-12-20 10:38
Tak na prawdę to połączyliscie 3 metody więc chyba powinniście spać spokojnie, co nie? :)
napisał/a: Eddie 2011-12-20 14:50
wikam napisal(a):Tak na prawdę to połączyliscie 3 metody więc chyba powinniście spać spokojnie, co nie? :)


Wiesz, niby tak, ale jakoś zawsze jest pewne ryzyko, tym bardziej, że to były dni płodne. Rozumiem, że nie powinniśmy się martwić i możemy spokojnie czekać na okres?
Ostatnio też czytałem, że przez stosowanie globulek okres może się trochę spóźnić...
napisał/a: Eddie 2011-12-22 13:24
Może ktoś się jeszcze wypowie w tym temacie? Im więcej opinii, tym więcej wiem, że tak powiem.
Będę wdzięczny.
djfafa
napisał/a: djfafa 2011-12-22 13:41
Ale to forum medyczne a nie opiniotwórcze, zresztą obiecaleś ostatnio że napiszesz czy koleżanka jest w ciąży czy nie, bo po raz któryś pytasz o ciąże (nota bene wpadniejsz w nerwicę z tego tytułu i za jakiś czas będziesz pytał o problem ze wzwodem).
Ponieważ ostatnio na 4 strony miałeś klepane że dziewczyna nie jest w ciąży a Ty olałeś i nawet nie napisałeś że nie jest o czym pisaliśmy ze 20 razy, to teraz temat zamykam, a kolejne pytania o ciąże będe po prostu kasował.
Pozdrawiam serdecznie
Wesołych Świąt.